Завершилися перші українсько-британські військові навчання CossackMace

Завершилися перші українсько-британські військові навчання CossackMace

Фото
Укрінформ
У Миколаївській області 24 липня завершилися перші міжнародні українсько-британські військові навчання “Козацька булава — 2021” (CossackMace 2021).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України “АрміяInform”.

“Вчора (24 липня — ред.) в Широколанівському міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів відбулась церемонія закриття перших міжнародних українсько-британських військових навчань “Козацька булава — 2021”... Під час урочистої церемонії найкращих учасників українсько-британських навчань було нагороджено відзнаками та цінними подарунками, також військові обмінялись сувенірами”, - йдеться в повідомленні.

В урочистому заході з нагоди завершення навчань взяли участь представники оперативного командування “Схід” Сухопутних військ Збройних сил України, Великої Британії, Сполучених Штатів Америки, Литовської Республіки та Королівства Швеція, командир 4-го батальйону Королівського Шотландського полку Збройних сил Великої Британії Алестіа Хемпенстол, командири операцій UNIFIER і ORBITAL.

“Ці навчання допомагають українським військовим покращити взаємодію та взаємосумісність з військовими Великої Британії та іншими арміями НАТО та сприяють безпеці і стабільності в Європі”, — зазначив керівник навчань, начальник управління підготовки оперативного командування “Схід” полковник Володимир Кокорєв.

Командир 4-го батальйону Королівського Шотландського полку Збройних сил Великої Британії підполковник Алестіа Хемпенстол подякував учасникам навчань за самовіддану працю та зауважив, що весь досвід, який було здобуто, дозволить гарантувати безпеку в Чорноморському регіоні.

Зазначається, що упродовж 12 днів навчань під командуванням українського офіцера спільно діяли підрозділи окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ, підрозділ спеціального призначення Держприкордонслужби та стрільці 4-го батальйону Королівського Шотландського полку ЗС Великої Британії за підтримки авіації Повітряних сил Великої Британії та гвинтокрилів армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

Читайте також: Екіпаж ВМС України на шляху до Грузії провів бойові навчання у Чорному морі

Так, під час навчань близько 2000 військовослужбовців та понад 300 одиниць військової техніки з п’яти країн-партнерів тримали оборону, контратакували, долали водні перешкоди, здійснювали стрімкі рейди та вели бій в урбанізованій місцевості. Окрім цього, було досягнуто взаємосумісності та узгодженості дій багатонаціонального підрозділу. “Українські командири віддавали накази англійською мовою підрозділу шотландців, згідно зі стандартами НАТО. Досягнуто сумісності зв’язку не тільки вертикально між штабами, а й горизонтально (між підрозділами до рівня взводу)”, - додають в інформагентстві.

Читайте також: Українські розвідники беруть участь у міжнародних навчаннях Breeze-2021

Як повідомлялося, перші міжнародні українсько-британські військові навчання “Козацька булава — 2021” тривали з 12 по 24 липня в Миколаївській області під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського.

Міжнародні українсько-британські військові навчання “Козацька булава — 2021” є унікальними, адже вперше за всю історію двосторонніх відносин України та Великої Британії британський підрозділ у повному складі здійснив переміщення бойової техніки та техніки забезпечення.

Фото: АрміяInform

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-