Канадські інструктори призупинили вишкіл військових ЗСУ через спалах COVID-19

Канадські інструктори призупинили вишкіл військових ЗСУ через спалах COVID-19

Укрінформ
Військова тренувальна місія UNIFIER в Україні тимчасово припинена через спалах захворювань COVID-19 серед канадського персоналу.

Як повідомляє Укрінформ, про це пише канадський суспільний мовник CBC News.

“Канадська військова тренувальна місія в Україні була тимчасово припинена після значного спалаху коронавірусу серед особового складу”, - стверджує CBC News.

Читайте також: Канадські військові вчать нацгвардійців створювати навчальні програми за стандартами НАТО

Зазначається, що у канадському міноборони не розкрили інформації про кількість інфікованих в Україні військових, але загалом в усіх Збройних силах Канади станом на 12 квітня було 86 активних випадків перебігу COVID-19.

“Члени Збройних сил Канади, які отримали позитивний результат тесту на COVID-19, перебувають під наглядом в ізоляції, а ті, з ким вони перебували у близькому контакті, знаходяться у карантині”, - розповіла речниця  Канадського об’єднаного оперативного командування Алексія Кройзер.

Читайте також: Місія UNIFIER: канадські військові провели ротацію в Україні

Як відомо, у рамках операції UNIFIER в Канаді перебуває близько 200 канадських військових. Вони знаходяться на різних локаціях у центральній та західній Україні, а штаб-квартира й більшість особового складу перебувають у Яворові.

Нагадаємо: на початку цього року спалах COVID-19 було зафіксовано серед канадських військових, дислокованих у Латвії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-