Головнокомандувач ЗСУ закликав владу на місцях не розбурхувати паніку в суспільстві

Головнокомандувач ЗСУ закликав владу на місцях не розбурхувати паніку в суспільстві

Укрінформ
Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак закликав не розбурхувати панічні настрої в суспільстві та запевнив, що Генштаб прогнозує всі можливі варіанти розвитку ситуації та визначає адекватні шляхи реагування.

Про це йдеться у зверненні Хомчака, розміщеному у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

"На цей час Генеральний штаб прогнозує всі можливі варіанти розвитку ситуації та визначає адекватні шляхи реагування. Наші розвідувальні структури пильно стежать за характером дій противника та моделюють подальший розвиток обстановки. У межах зазначеного, в різних областях нашої держави проводяться планові та позапланові збори резервістів та територіальної оборони, а також інші заходи відповідно до виконання завдань з оборони держави на потенційно загрозливих напрямках", - зазначив головнокомандувач ЗСУ.

Читайте також: Росія намагатиметься провокувати ЗСУ на наступальні дії - командування Об'єднаних сил

Він також закликав представників органів державної влади та місцевого самоврядування не нагнітати ситуацію та не розбурхувати панічні настрої в суспільстві.

"Звертаю увагу, що не варто зміщувати акценти створенням невизначених законом воєнізованих формувань. Адже подібна не скоординована діяльність може бути спекулятивно використана російською пропагандистською машиною для інформаційного підтвердження їхніх маніпулятивних та брехливих тверджень щодо ситуації в Україні", - додав Хомчак.

Він запевнив, що у ЗСУ прийняті всі рішення щодо швидкого розгортання додаткових резервів у разі загострення обстановки довкола нашої держави. Водночас він закликав долучатись до Збройних сил України, поповнювати оперативний резерв і підрозділи територіальної оборони.

Читайте також: У березні-квітні поставки зброї на окуповану Донеччину зросли удвічі - командування ОС

Як повідомляв Укрінформ, Росія продовжує нагромаджувати ударні військові підрозділи поблизу кордонів України, що становить потенційну загрозу для національної безпеки України. При цьому в російських ЗМІ розгорнута інформаційна компанія брехні та провокацій із дискредитації України та виправдання військового втручання Росії під приводом «захисту російськомовного населення».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-