Кравчук про ситуацію на Сході: Ми будемо відповідати вогнем на вогонь, добром — на добро

Кравчук про ситуацію на Сході: Ми будемо відповідати вогнем на вогонь, добром — на добро

Укрінформ
Україна не залишить жителів тимчасово окупованих територій без уваги і буде робити все для того, щоб вони інтегрувалися в українську дійсність.

Як передає Укрінформ, про це в програмі телеканалу «Дом» заявив глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на сході України Леонід Кравчук.

«Ми будемо робити все для того, щоб вони не були людьми, яких не визнає світ. Щоб вони могли спокійно подорожувати світом, Європою, що зараз для них проблематично», — сказав Кравчук.

За його словами, люди з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей мають жити в демократичному суспільстві і використовувати принципи демократії і свободи для вирішення своїх проблем як особистого, так і суспільного характеру.

Читайте також: «Тиша» на сході України: Росія у ТКГ не підтримала пропозицію Кравчука

«Ми будемо все для цього робити, але ми просимо і їх замислитись. Щоб були якісь відповідні дії. Щоб ми бачили їх інтерес бути з Україною. Щоб люди розуміли, що пропаганда, яка ведеться на території непідконтрольній Україні Донецької та Луганської областей, — це обман, придумані або надумані речі», — зазначив глава української делегації в ТКГ.

Кравчук наголосив, що життя в Україні — не таке, як показує російсько-кремлівська пропаганда і запевнив, що наша держава налаштована тільки на мир.

«Ми не будемо ніколи йти війною на Донбас. Ми будемо тільки домовлятися. Ми відповідаємо військовими діями, але не ініціюємо їх. Я заявляв і заявляю: ми не будемо сидіти і мовчати, поки нас вбивають. Ми будемо відповідати вогнем на вогонь. Добром — на добро», — сказав він.

Як повідомляв Укрінформ, глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на сході України Леонід Кравчук сказав, що незаконні збройні формування блокують роботу контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) для того, щоб жителі окупованих територій якомога менше контактували з підконтрольними Україні територіями, адже так людей простіше тримати в омані.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-