В ОРДЛО нещадно брешуть людям, створюючи там умови гетто – Кравчук

В ОРДЛО нещадно брешуть людям, створюючи там умови гетто – Кравчук

Укрінформ
Незаконні збройні формування блокують роботу контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) на Сходу України для того, щоб жителі окупованих територій якомога менше контактували з підконтрольними, адже так людей простіше тримати в омані.

Як передає Укрінформ, таку думку висловив очільник української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук у програмі телеканалу "Дом".

За його словами, Україна пішла практично на всі умови представників ОРДЛО, щоб КПВВ в Щасті і Золотому почали функціонувати. Зокрема, українська сторона погодилася надавати автобуси і вирішувати інші питання, але пункти пропуску так і не було відкрито.

"Я весь час думаю, а чому? Ви знаєте, я дійшов висновку, що вони не хочуть, щоб ці люди приїжджали в Україну і бачили, як у нас йдуть справи. Їм простіше тримати людей в омані. Вони ж нещадно брешуть людям. Вони створюють там умови гетто", — зазначив глава української делегації в ТКГ.

Читайте також: Прикордонники розповіли, які КПВВ працюють на сході України

На думку Кравчука, тактика окупаційних адміністрацій полягає в тому, щоб звести до мінімуму контакти жителів ОРДЛО з підконтрольними Україні територіями.

"Ми не говоримо, що у нас все добре. Але ми відкриті до того, щоб люди бачили, що ми йдемо до кращого, а не до гіршого. Це найголовніше. Представникам ОРДЛО треба зберегти закритість, щоб ніхто нічого не бачив. Можливо, це одна з причин. Але усі причини мені важко назвати. Там є внутрішні проблеми. Є позиція Кремля, яка не відповідає стратегічним інтересам України. Все це разом узяте і створює такі складнощі, з якими ми стикаємося", — додав він.

Читайте також: Крачук пояснив «політику» Росії в ТКГ та відсутність прогресу

Як повідомляв Укрінформ, глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук зазначив, що Російська Федерація не готова припинити вогонь і встановити мир на сході України.

31 березня російська делегація у Тристоронній контактній групі не підтримала пропозицію глави української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука забезпечити з 00.00 1 квітня дотримання повного та всеосяжного збереження режиму припинення вогню.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-