Допоки триває війна, скорочень війська не буде – начальник Генштабу

Допоки триває війна, скорочень війська не буде – начальник Генштабу

Укрінформ
У процесі оптимізації штатної структури та приведення штатної чисельності Збройних Сил України у відповідність до законодавства жоден бойовий підрозділ не може бути скорочено. 

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

"Нині уточнено поетапний порядок приведення штатної чисельності військ у відповідність до визначених законодавством показників. У процесі оптимізації штатної структури жоден бойовий підрозділ не може бути скорочено. Є завдання: ще раз проаналізувати ефективність та доцільність нинішніх штатів управлінських структур, зокрема, з огляду на дублювання функцій та щодо небойових підрозділів", - заявив Корнійчук, коментуючи приведення штатної чисельності ЗСУ у відповідність із законодавством України.

При цьому начальник Генштабу вказав на той факт, що понад 9 тис. військовослужбовців, призваних за мобілізацією, самовільно залишили військові частини й перебували в розшуку. За його словами, законодавчі зміни дали змогу командирам у співпраці з прокуратурою та військовою службою правопорядку за певною процедурою виключити зі списків частину цих осіб, а на вивільнені посади набрати нових мотивованих людей, які нині проходять військову службу за контрактом.

"Укотре хочу наголосити: поки триває війна, про скорочення війська не йдеться. Абсурдно навіть про це говорити. У процесі реформи жоден бойовий підрозділ не буде скорочено. Це чітка позиція керівництва Збройних Сил України", - наголосив очільник головного органу військового управління ЗСУ.

Читайте також: Ризик відкритої агресії РФ проти України завжди існує – начальник Генштабу

Натомість за словами начальника Генштабу, пропонуються інші шляхи оптимізації чисельності: "Виключити апарат Міноборони та підпорядковані йому установи, а також Головне управління розвідки Міноборони зі складу Збройних Сил, активніше запроваджувати аутсорсинг". "Завдяки цьому Збройні Сили будуть позбавлені невластивих їм функцій і займатимуться лише завданнями за призначенням", - додав Корнійчук.

Більш детально читайте в інтерв’ю Сергія Корнійчука Укрінформу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-