Сайдік заявив, що людям на Донбасі найважливіший мир, а не його умови

Сайдік заявив, що людям на Донбасі найважливіший мир, а не його умови

Укрінформ
Спецпредставник чинного голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі Мартін Сайдік переконаний, що для людей на Донбасі – як на підконтрольній уряду території, так і в ОРДЛО – найважливішим є мир, а на яких умовах він буде – другорядне питання.

Про це Сайдік заявив під час міжнародного форуму Salzburg Europe Summit у понеділок в австрійському Зальцбурзі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу. 

"Наступної середи я знову поїду на Донбас. І не лише на Донбасі я чую лише одне, люди мені говорять (а мене вже знають з телевізора), люди приходять і кажуть: єдине, що ми від вас хочемо — принесіть нарешті мир, принесіть нарешті мир. І це я чую як на підконтрольних уряду в Києві районах, так і на ОРДЛО, тобто, у сепаратистських районах – люди приходять і кажуть: дякуємо за те, що ви зробили, працюйте й надалі. Найважливіше, що ми хочемо мати — це мир. А на яких умовах буде цей мир – це людей вже другорядне. Найважливіше – це мир", - заявив спецпредставник ОБСЄ.

Читайте також: Сайдік не коментує тему Криму, бо “ще не на пенсії”

Він заявив, що сподівається на рух України "шляхом економічної та політичної консолідації": "Щодо майбутнього, то я можу лише сподіватися, що Україна й надалі йтиме шляхом економічної та політичної консолідації, зараз під керівництвом нового президента, як він про це заявляв. І мир на Донбасі був би точно одним з найважливіших елементів".

Окремо Сайдік вказав на те, що в останній час мав місце обнадійливий розвиток ситуації навколо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Читайте також: Штайнмаєр розшифрував свою "формулу"

Зокрема, це стосується спорудження тимчасового обхідного мосту в Станиці Луганській та початку ремонту основного зруйнованого пішохідного мосту, а також затвердження тексту так званої "формули Штайнмаєра" – "важливої політичної вимоги, яка завжди піднімалася з боку Москви, але також з боку так званих "окремих районів Донецької та Луганської областей".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-