Україна і Туреччина обговорили трансфер технологій артилерійських боєприпасів

Україна і Туреччина обговорили трансфер технологій артилерійських боєприпасів

Укрінформ
У ході міжнародної виставки озброєння та військової техніки "DSEI 2019" представники України та Туреччини обговорили взаємний трансфер технологій виробництва крупнокаліберних артилерійських боєприпасів.

Про це повідомляє пресслужба державного концерну “Укроборонпром”.

“10 вересня у рамках міжнародної виставки озброєння та військової техніки у сфері оборони та безпеки "DSEI 2019" в Лондоні відбулася зустріч директора дивізіону високоточного озброєння і боєприпасів концерну Андрія Артюшенка із представниками турецької компанії "NOTM ltd". Перемовини стосувалися взаємного трансферу технологій виробництва крупнокаліберних артилерійських боєприпасів”, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Данилюк про Укроборонпром: Буде серйозна оптимізація зі зміною акціонера

Як зазначається, ця зустріч є продовженням переговорів української і турецької сторін, що тривають впродовж 2019 року. За словами Артюшенка, співпраця із турецькими партнерами має на меті стимулювати розвиток вітчизняного виробництва сучасних засобів ураження за стандартами НАТО. Ключову роль у такій співпраці відіграватимуть наукові установи та конструкторські бюро підприємств "Укроборонпрому".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-