Дислокація військ РФ дозволяє без підготовки почати активні бойові дії - Муженко

Дислокація військ РФ дозволяє без підготовки почати активні бойові дії - Муженко

Укрінформ
Особливість російсько-української війни в тому, що протягом години вона може перетворитися в повномасштабний конвенційний конфлікт із залученням сухопутного, морського, авіаційного компонентів і Сил спецоперацій.

Про це в інтерв'ю «Фактам» заявив керівник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

«Особливість російсько-української війни в тому, що протягом однієї години (!) вона може перетворитися в повномасштабний конвенційний конфлікт із залученням сухопутного, морського, авіаційного компонентів і Сил спеціальних операцій», - заявив Муженко.

За його словами, дислокація військ РФ (ударні з'єднання сформовані ними вздовж українського кордону, в тому числі в Білорусі і в окупованому Криму), організована таким чином, що вони без особливої підготовки можуть починати активні бойові дії.

Читайте також: Українських військових інструкторів залучатимуть для підготовки Збройних сил Іраку

«За нашими розрахунками і за розрахунками НАТО, ці підрозділи на 70 відсотків готові до ведення боїв. Питання лише в тому, наскільки росіянам дозволить так діяти обстановка, яка складеться всередині нашої країни. Якщо тут виникне хаос, тоді настане найсприятливіший час, щоб такі дії почати », - зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-