До Одеси прибув фрегат НАТО

До Одеси прибув фрегат НАТО "Торонто", очікують на "Санта Марію"

Укрінформ
Фрегат королівських ВМС Канади "Торонто" прибув вранці 1 квітня з дружнім візитом в Одеський порт. На підході ще один бойовий корабель НАТО - фрегат ВМС Іспанії "Санта Марія".

Про це кореспонденту Укрінформу повідомили в прес-службі Військово-морських сил Збройних сил України.

"Фрегати "Торонто" та "Санта Марія" прибувають до Одеси після патрулювання в Чорному морі разом з іншими кораблями у складі 2-ї Постійної військово-морської групи НАТО протягом декількох діб", - повідомили в прес-службі.

Зазначається, що командири "Торонто" і "Санта-Марії" за участю дипломатів своїх країн проведуть в Одесі зустрічі з командуванням ВМС ЗСУ і представниками місцевої влади.

Кораблі також візьмуть участь у навчаннях "PASSEX" спільно з кораблями ВМС України в акваторії Чорного моря з метою підвищення сумісності з кораблями НАТО і держав-партнерів.

Крім того, команди фрегатів у визначені години прийматимуть на своїх кораблях відвідувачів.

Варто зазначити, що 26 березня в Чорному морі завершили тренування типу "PASSEX" тральщик «Капрікорн» ВМС Французької Республіки та ракетний катер "Прилуки" ВМС ЗС України, під час яких військові моряки відпрацювали взаємодію у складі загону кораблів та спільні протимінні дії.

Читайте також: У НАТО на Україну чекають

За словами першого заступника командувача ВМС ЗСУ Олексія Неїжпапи, українські військові моряки вже тривалий час використовують різні методи впровадження стандартів НАТО під час підготовки екіпажів кораблів і катерів. Тому відпрацювання спільних тренувальних дій з іноземними кораблями на практиці дозволить досягти оперативну та технічну сумісність з флотами країн-членів Північноатлантичного альянсу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-