ЗСУ цьогоріч візьмуть участь у 20 міжнародних навчаннях

ЗСУ цьогоріч візьмуть участь у 20 міжнародних навчаннях

Укрінформ
У поточному навчальному році військовослужбовці Збройних сил України візьмуть участь у двадцяти навчаннях поза межами України та шести багатонаціональних навчаннях на території нашої держави.

Про це під час брифінгу щодо підсумків підготовки військ у 2018 році заявив заступник начальника головного управління підготовки ЗСУ Ігор Подолян.

“У рамках міжнародного співробітництва наші підрозділи братимуть участь у шести багатонаціональних навчаннях на території України, основні з яких будуть “Репід Трайдент – 2019”, “Сі Бриз – 2019”, “Кленова арка – 2019”, “Ріверайн – 2019” та двадцяти навчаннях поза межами України”, - зазначив Подолян.

Відповідаючи на питання Укрінформу, він уточнив, що повний цикл планових навчань починається вже з кінця січня-початку лютого. Як і минулого року, міжнародні навчання відбудуться в Німеччині, Італії, США, Британії. На планувальних конференціях наразі визначаються конкретні дати та уточнюються завдання, які відпрацьовуватимуться на кожному такому заході.

Читайте також: Муженко анонсував у січні семінар із НАТО

Як повідомили під час брифінгу, у 2019 навчальному році сплановано також проведення близько 250 заходів оперативної підготовки та близько двох тисяч основних заходів (командно-штабних навчань, тактичних навчань, льотно-тактичних вправ). Крім того, понад 200 заходів централізованої підготовки штабів бригад та підрозділів у вищих військових навчальних закладах.

За словами Подоляна, ЗСУ протягом року поповняться 50 новими тренажерними системами та будуть сформовані нові школи підготовки фахівців: артилеристів, морських піхотинців, саперів, водолазів, спеціалістів безпілотних літальних апаратів та повітрянодесантної підготовки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-