Українські моряки продовжать навчання за програмою НАТО

Українські моряки продовжать навчання за програмою НАТО

Укрінформ
Українські моряки 2019-2020 роках продовжать навчання і стажування в рамках програми НАТО з удосконалення військової освіти (DEEP).

Про це йшлося під час зустрічі заступника міністра оборони України Івана Руснака та групи експертів програми НАТО DEEP на чолі з директором програми Маріушем Солісом, повідомили в прес-центрі Командування ВМС ЗСУ.

"Метою заходу було підведення підсумків поточного року та обговорення напрямків співпраці на 2019-2020 роки, з огляду на потребу нарощування підготовки фахівців ВМС та з урахуванням загострення безпекової ситуації в акваторії Чорного і Азовського морів", - йдеться в повідомленні.

За словами Руснака, впровадження стандартів Альянсу в навчально-виховний процес та поглиблене вивчення англійської мови є ключем до успішної підготовки українських військових моряків за стандартами НАТО.

Читайте також: Воронченко презентував «Стратегію ВМС України 2035»

У свою чергу в Інституті ВМС Національного університету "Одеська морська академія" зазначили, що у поточному році програма НАТО DEEP виконана в повному обсязі. Доказом цього є проходження стажування українських курсантів у військово-морських навчальних закладах та на кораблях країн-членів і країн-партнерів Альянсу, проведення спільних навчань.

Як повідомляється, Соліс наголосив на намірах подальшої співпраці та наданню всебічної допомоги у рамках програми НАТО DEEP.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-