Чисте небо-2018: військові трьох країн “шукали та евакуйовували” екіпажі

Чисте небо-2018: військові трьох країн “шукали та евакуйовували” екіпажі

Фото
Укрінформ
Українські та іноземні військові під час навчань «Чисте небо— 2018» обмінюються досвідом проведення евакуації екіпажів, які зазнали лиха.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

"На Вінниччині, в рамках багатонаціональних навчань «Чисте небо — 2018» (Clear Sky — 2018), фахівці пошуково-рятувального забезпечення Збройних Сил України спільно з військовослужбовцями з США та Данії практично відпрацьовують питання пошуку, надання допомоги та евакуації екіпажів, які зазнали лиха", - йдеться у повідомленні.

Рятувальні роботи проводяться на різних тактичних майданчиках: відкритій місцевості, у лісовій смузі та на воді. До проведення тренувань задіяні вертольоти типу Мі-8, літак аеромедичної евакуації Ан-26 «Віта». Паралельно з тренуваннями груп пошуково-рятувального забезпечення спільні польотні завдання на літаках Ан-26 та С-130J виконують українські та американські військові льотчики.

Українські та іноземні військові під час навчань «Чисте небо — 2018» / Фото: МОУ‎

За словами старшого національного представника на навчаннях «Чисте небо — 2018» на аеродромі «Гавришівка» полковника Валерія Сморжанюка, на Вінниччині загалом відпрацьовується 4 складові багатонаціонального навчання. Окрім авіаційного компоненту та пошуково-рятувального забезпечення, спільні завдання виконують підрозділи аеромедичної евакуації та спеціалісти з кібербезпеки.

Читайте також: Die Presse: навчання "Чисте небо-2018" - чіткий жест НАТО в бік Росії

"Програма навчань «Чисте небо-2018» дуже насичена. Польоти, до прикладу, відбуваються і вдень, і вночі. Окремі завдання виконуються на гранично малих висотах. Щільний графік тренувань у фахівців з аеромедичної евакуації. Вчора, до речі, корективи у тренування військових медиків внесло саме життя. Екіпаж реанімаційно-операційного літака Ан-26 «Віта» з американськими та українськими медиками на борту здійснив аеромедичну евакуацію пораненого з Харкова до Києва", — розповів Сморжанюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-