Чисте небо-2018: військові трьох країн “шукали та евакуйовували” екіпажі

Чисте небо-2018: військові трьох країн “шукали та евакуйовували” екіпажі

Фото
814
Ukrinform
Українські та іноземні військові під час навчань «Чисте небо— 2018» обмінюються досвідом проведення евакуації екіпажів, які зазнали лиха.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

"На Вінниччині, в рамках багатонаціональних навчань «Чисте небо — 2018» (Clear Sky — 2018), фахівці пошуково-рятувального забезпечення Збройних Сил України спільно з військовослужбовцями з США та Данії практично відпрацьовують питання пошуку, надання допомоги та евакуації екіпажів, які зазнали лиха", - йдеться у повідомленні.

Рятувальні роботи проводяться на різних тактичних майданчиках: відкритій місцевості, у лісовій смузі та на воді. До проведення тренувань задіяні вертольоти типу Мі-8, літак аеромедичної евакуації Ан-26 «Віта». Паралельно з тренуваннями груп пошуково-рятувального забезпечення спільні польотні завдання на літаках Ан-26 та С-130J виконують українські та американські військові льотчики.

Українські та іноземні військові під час навчань «Чисте небо — 2018» / Фото: МОУ‎

За словами старшого національного представника на навчаннях «Чисте небо — 2018» на аеродромі «Гавришівка» полковника Валерія Сморжанюка, на Вінниччині загалом відпрацьовується 4 складові багатонаціонального навчання. Окрім авіаційного компоненту та пошуково-рятувального забезпечення, спільні завдання виконують підрозділи аеромедичної евакуації та спеціалісти з кібербезпеки.

Читайте також: Die Presse: навчання "Чисте небо-2018" - чіткий жест НАТО в бік Росії

"Програма навчань «Чисте небо-2018» дуже насичена. Польоти, до прикладу, відбуваються і вдень, і вночі. Окремі завдання виконуються на гранично малих висотах. Щільний графік тренувань у фахівців з аеромедичної евакуації. Вчора, до речі, корективи у тренування військових медиків внесло саме життя. Екіпаж реанімаційно-операційного літака Ан-26 «Віта» з американськими та українськими медиками на борту здійснив аеромедичну евакуацію пораненого з Харкова до Києва", — розповів Сморжанюк.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>