ЛитПолУкрБриг та 80 бригада долучилися до “Кленової арки-2018”

ЛитПолУкрБриг та 80 бригада долучилися до “Кленової арки-2018”

Фото
Укрінформ
У навчальному центрі поблизу міста Неменчине (Литовська Республіка) розпочалося двотижневе багатонаціональне військове навчання "Кленова арка - 2018".

Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

"Багатонаціональне військове навчання відбувається за участю командування "ЛитПолУкрбриг" (Литовсько-Польсько-Української бригади - ред.), штабу батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України та штабів інших національних компонентів з Литви і Польщі за наставництвом канадських інструкторів", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: ЛитПолУкрБриг прийняв під командування український полковник

Маневри «Кленова арка» - це щорічне 11-денне командно-штабне навчання, в якому традиційно беруть участь військовослужбовці Литви, Польщі та України, за підтримки канадських наставників. Формат навчання цього року дещо розширено - воно охоплює понад 300 учасників з 8 країн: Канади, Литви, Польщі, України, Грузії, Чорногорії, Румунії та Туреччини. Македонію представляють спостерігачі.

Військовослужбовці ЛИТПОЛУКРБРИГ розпочинають участь в навчанні «Кленова арка — 2018» в Литві / Фото: http://www.mil.gov.ua

За словами командира Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького полковника ЗС України Дмитра Братішка, «Кленова арка - 2018» - це основний захід бойової підготовки багатонаціональної військової частини цього року.

«Навчання перевірить рівень підготовленості особового складу, злагодженість з штабами приданих батальйонів та завершить навчальний цикл 2018 року. «ЛитПолУкрбриг» як вищий штаб буде здійснювати командування над маневровими батальйонами з Литви, Польщі та України, а також матиме можливість поділитися досвідом з цьогорічними учасниками з Грузії та Чорногорії», - сказав Братішко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-