ЛитПолУкрБриг прийняв під командування український полковник

ЛитПолУкрБриг прийняв під командування український полковник

Відео
Укрінформ
Український офіцер полковник Дмитро Братішко підписав протокол та прийняв у бригадного генерала Зенона Бжушка під своє командування Литовсько-Польсько-Українську бригаду імені Великого гетьмана Костянтина Острозького.

Про це йдеться на сайті Міноборони.

"Це знакова та дуже відповідальна подія — Україна в особі українського командира та ще 17 офіцерів штабу бере на себе зобов’язання підтримувати набуті операційні спроможності командування ЛитПолУкрБриг і розвивати далі тісну співпрацю у форматі цієї багатонаціональної військової частини. Ми будемо працювати плідно із заступником — офіцером ЗС Литовської Республіки та начальником штабу — офіцером ЗС Республіки Польща у напрямку набуття взаємосумісності та злагодженості дій у виконанні тих завдань, які отримуватимемо від наших керівників", - зазначив полковник Братішко.

Захід відбувся в Любліні. Протокол передачі-прийому повноважень завірили голови національних делегацій координаційної групи — полковник ЗС Литовської Республіки Томас Масаітіс, полковник ЗС Республіки Польща Маріуш Чішовіч та полковник ЗС України Олексій Шандар.

Цього ж дня у люблінській філармонії відбудеться святковий концерт з нагоди третьої річниці створення Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького та нагородження особового складу.

Читайте також: Віце-маршалок Сейму Польщі: Україна далеко від наших кордонів стримує агресію РФ

21 вересня на Литовській площі Любліна будуть проведені офіційні урочистості щодо відзначення триріччя ЛитПолУкрБриг та передачі повноважень командира бригади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-