Обстріл бойовиків під Торецьком може спричинити екологічну катастрофу - СЦКК

Обстріл бойовиків під Торецьком може спричинити екологічну катастрофу - СЦКК

Фото
Укрінформ
Українська сторона СЦКК зафіксувала обстріл шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів хімічного виробництва Торецького фенольного заводу з боку збройних формувань РФ.

Про це йдеться у повідомленні ООС.

"Представники української сторони СЦКК 25 липня виявили розрив артилерійського боєприпаса в чаші шламонакопичувача. Спеціалісти на даний момент не можуть оцінити пошкодження об'єкта. При цьому не виключено, що вибуховою хвилею могли бути пошкоджені стіни чаші. В такому випадку це може призвести до потрапляння отруйної рідини в грунтові води і надалі в річку Кривий Торець, що спричинить масштабну екологічну катастрофу на території Донецької області", - йдеться у повідомленні.

СЦКК нагадує, що обидві сторони взяли на себе письмові зобов'язання щодо дотримання режиму припинення вогню в районі проведення аварійно-відновлювальних робіт зі зміцнення шламонакопичувача в період з 10 липня до 1 серпня для гарантування безпечної роботи патрулів СММ ОБСЄ і всіх залучених фахівців. "Однак перспектива екологічної та гуманітарної катастрофи в регіоні, вочевидь, не надто хвилює ватажків збройних формувань РФ та їх кремлівське керівництво", - йдеться у дописі.

Фото: прес-центр штабу ООС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-