Наєв: Армійські корпуси "ДНР" та "ЛНР" - це класичні підрозділи ЗС РФ

Наєв: Армійські корпуси "ДНР" та "ЛНР" - це класичні підрозділи ЗС РФ

1673
Ukrinform
Армійські корпуси так званих «ДНР» та «ЛНР» - це класичні  російські підрозділи, сформовані за штатами та статутами збройних сил Російської Федерації.

Про це на прес-брифінгу у Краматорську повідомив командувач Об'єднаного оперативного штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Зараз ми маємо справи не лише з так званими ДНР та ЛНР, які Верховна Рада визнала терористичними організаціями. Очевидно, що мова йде про окупацію  частини нашої території  російськими окупаційними військами. Насправді 1 та 2 армійські корпуси, створені так званими ДНР та ЛНР, є класичними російськими підрозділами, сформованими за штатами та статутами збройних сил РФ», - зазначив генерал-лейтенант.

За його словами, ці підрозділи підпорядковані и перебувають під контролем командування Південного військового округу збройних сил Росії. «Обидва корпуси входять до складу 8-ї армії і звідти отримують озброєння, боєприпаси, паливно-мастильні матеріали, продовольство», - наголосив Наєв. 

Читайте також: Командувач ООС обіцяє адекватну відповідь на ворожі обстріли

При цьому він додав, що всі посади від командира роти і вище у цих формуваннях підпорядковані російським офіцерам.  «Не довіряє російське командування місцевим зрадникам. Комплектуються ці підрозділи також переважно російськими відпускниками та «добровольцями», які вербуються для участі у війні в Україні російськими військовими комісаріатами», - пояснив командувач. 

Він підкреслив, що таким чином на Донбасі Україна має справу з російською агресією.

Наєв також нагадав, що 24 квітня факт окупації Росією  частини Донбасу був визнаний  Парламентською Асамблеєю Ради Європи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>