Філарет освятив і передав на Донбас паски для військових

Філарет освятив і передав на Донбас паски для військових

Укрінформ
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив та передав для українських військовослужбовців у зоні АТО, жителів Донбасу та потребуючих великодні паски. 

Освячення пасок відбулося у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Наша церква, як і в попередні роки, турбується про наших воїнів, які не шкодують свого життя, а захищають нашу українську землю. Паска - це не просто хліб, це ознака того, що з цим хлібом пов'язаний сам Бог, який є життя», - зазначив Філарет після проведення обряду освячення.

Звертаючись до присутніх військовослужбовців, Філарет зауважив, що «ми чекаємо перемоги, перемоги над Росією, і дочекаємося, бо з нами Бог».

«Ви питаєте - допоможе чи не допоможе (великодні паски військовим - ред.). А що перемагає в будь-якій боротьбі: зброя чи дух? Дух. А ми це робимо, освячуємо, молимося, посилаємо ці паски для чого?  Щоб підняти їх дух. Щоб вони відчували, що вони там не одні, а за ними стоїть великий український народ, а з народом - правда, тому що ми хочемо миру... Те, що ми робимо, це ознака того, що ми з нашими воїнами, молимося і дбаємо, і відчуваємо, що вони готові за нас покласти своє життя. Тому ми їм дякуємо і молимося, хай Господь зберігає їх від усякого зла і від ворожої кулі», - додав Філарет.

Читайте також: Філарет привітав Сущенка: Ви страждаєте за правду, а де правда, там Бог

Він також окропив свяченою водою автомобілі, які сьогодні вирушать в зону АТО, завантажені пасками, продуктами та іншими речами для військовослужбовців. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-