Нацгвардійці знищили РСЗВ «Смерч» і техніку ворога в тилу на Луганщині
Як передає Укрінформ, про це повідомив командувач Нацгвардії генерал-майор Олександр Півненко у Телеграмі та оприлюднив відео бойової роботи.
«На початку квітня наш підрозділ провів спецоперацію на Луганщині, завдавши ударів по скупченню БМ-30 "Смерч". Техніка противника перебувала глибоко за лінією бойового зіткнення», - зазначив він.
За словами Півненка, операцію реалізували спільно з Регіональним центром РЕР «Північ», який надав інформацію про активність російських засобів. Завдяки роботі аналітиків та аеророзвідки Lasar’s Group ідентифікували цілі, після чого у визначений район були направлені ударні дрони.
«У результаті було знищено: БМ-30 "Смерч"; комплекс засобів автоматизованого управління вогнем "Слепок-1"; транспортно-заряджальну машину», - поінформував командувач.
Як повідомляв Укрінформ, підрозділи 1-го корпусу Національної гвардії України «Азов» за допомогою ударних безпілотників контролюють логістичні маршрути російських військ у районі Донецька та вражають цілі в глибині їхнього розташування.
Фото ілюстративне