Міністр оборони Фінляндії сказав, які країни можуть відправити миротворців на Донбас

Міністр оборони Фінляндії сказав, які країни можуть відправити миротворців на Донбас

1494
Укрінформ
Фінські військові можуть бути серед миротворців на Донбасі.

Про це сказав міністр оборони Республіки Фінляндія Юссі Нііністьо під час спілкування із ЗМІ в рамках зустрічі з міністром оборони України Степаном Полтораком, повідомляється на сайті МОУ.

“Міністр оборони Республіки Фінляндія Юссі Нііністьо висловився щодо імовірної участі фінських військових у згаданому миротворчому контингенті...Скільки Фінляндія зможе направити своїх представників до неї, говорити іще зарано”, - йдеться у повідомленні.

Також Нііністьо висловив переконання, що до формування цього контингенту, окрім Фінляндії, могли би долучитися такі країни, як Швеція, Швейцарія, Австрія та Ірландія, які мають відповідний авторитет та імідж у світі.

Читайте також: Україна категорично проти "миротворчості" Росії на Донбасі - Полторак

За його оцінкою, до складу такої місії може входити понад 10 тисяч військових.

Полторак своєю чергою зауважив, що Україна розраховує на ефективну роботу майбутньої місії ООН з питань, пов’язаних із припиненням вогню на Донбасі. І пропозиція Президента України — Верховного головнокомандувача ЗСУ Петра Порошенка щодо введення такого контингенту якраз свідчить, що Україна прагне мирно вирішити цей конфлікт, сказав міністр.

“Консолідація зусиль світового співтовариства дасть цій місії ООН всі можливості для того, щоб створити умови для вирішення проблеми окупації частини української території”, - наголосив Полторак.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-