Україна категорично проти

Україна категорично проти "миротворчості" Росії на Донбасі - Полторак

1195
Укрінформ
Україна категорично заперечує будь-яку участь Росії у потенційній миротворчій місії ООН на сході України, оскільки не може бути в одному обличчі і миротворець, і агресор. 

На цьому наголосив міністр оборони України Степан Полторак під час спілкування із представниками ЗМІ у Фінляндії, повідомляється на сайті МОУ. 

"Ми категорично заперечуємо участь РФ, тому що не може бути в одному обличчі і миротворець, і агресор. До речі, така практика відбувається постійно з боку РФ, спершу створити проблему, а потім виступити основним миротворцем в її вирішенні”, - зазначив Полторак.

Глава українського оборонного відомства наголосив, що Україна має принципову позицію щодо розміщення миротворчої місії ООН на сході України. “Місія має працювати відповідно до всіх правил і норм міжнародного права. І вона має працювати на всій окупованій території, а не тільки на лінії зіткнення сторін. З окупованої території мають бути виведені незаконні збройні формування і регулярні війська РФ. Кордон між Україною і РФ, який ми не контролюємо, має перейти під контроль місії. Райони відведення важкого озброєння і техніки теж мають бути під контролем місії”, - заявив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-