Голова ОБСЄ сказав, що потрібно для мирного врегулювання на Донбасі

Голова ОБСЄ сказав, що потрібно для мирного врегулювання на Донбасі

2094
Ukrinform
Для досягнення мирного врегулювання ситуації на Донбасі всі сторони мають виконувати свої зобов'язання.

Про це заявив міністр закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії, діючий голова ОБСЄ Анджеліно Альфано журналістам у Маріуполі, повідомляє прес-служба міськради. 

«Для мене неприпустимо, щоб в Україні, в серці Європи, відбувалися речі, які ми зараз спостерігаємо на Донбасі. Я вважаю, що кожний повинен виконувати свої зобов'язання для досягнення мирного врегулювання ситуації. Саме в цьому контексті і з цими переконаннями я починаю свою діяльність як діючий голова ОБСЄ», - підкреслив Альфано.

Читайте також: Після візиту Альфано на Донбас Італія дає €2 мільйони гуманітарної допомоги

У свою чергу міністр закордонних справ України Павло Клімкін подякував Альфано за те, що він починає роботу на посаді голови ОБСЄ з відвідування нашої країни і особисто побачив, як живе країна в умовах конфлікту.

Як повідомляв Укрінформ, міністр закордонних справ і міжнародного співробітництва Італії, голова ОБСЄ Анджеліно Альфано 31 січня відвідав Донецьку область з робочим візитом. Його супроводжував український колега Павло Клімкін.

Під час візиту Клімкін та Альфано в Маріуполі зустрілися з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, а також відвідали контрольний пункт в'їзду-виїзду «Харчовик», розташований на напрямку Маріуполь-Новоазовськ.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-