Ефективність реформ МО ми перевіряємо під час бойових дій на сході - Полторак

Ефективність реформ МО ми перевіряємо під час бойових дій на сході - Полторак

813
Ukrinform
Ефективність реформ Міністерства оборони України перевіряється під час ведення бойових дій на сході держави.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак 31 січня під час Семінару на базі Європейського центру дослідження та безпеки у сфері безпеки імені Джорджа Маршалла в Гарміш-Партенкірхен, у Федеративній Республіці Німеччина, повідомляє прес-служба Міноборони. 

«Хочу наголосити на скоординованій роботі всіх органів державної влади України у питаннях оборонної реформи. Я маю підтримку та порозуміння в питаннях, які стосуються оборони України. Якщо б цієї скоординованості не було - нічого б не було. І я щасливий мати можливість про це сьогодні заявити. Так, реформи у оборонному відомстві відбуваються під час ведення бойових дій, і це важко, особливо відповідально. Ефективність реформ ми перевіряємо на сході, і це стосується і планування, і логістичних завдань, і завдань комплектування. Так, ми маємо успіхи і виклики, але багато чого вдається», - сказав Полторак.

Читайте також: У Єврокомісії знову закликали Київ скасувати е-декларації для антикорупційників

Очільник вітчизняного оборонного відомства виступив під час сесії, присвяченої досягненням та викликам проведення оборонної реформи в Україні.

Міністр оборони України детально ознайомив присутніх з ходом реформування відомства. Розповів про роботу новоствореного підрозділу управління змін, який створено в Україні, набуття ним потужностей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-