Сигнал з телевежі у Покровську

Сигнал з телевежі у Покровську "прорветься" на 100 км окупованої території

Укрінформ
Перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова сподівається, що ближчим часом буде запущено телевежу в Покровську Донецької області, що дозволить забезпечити українське телемовлення на частині окупованої території.

Про це вона сказала в ході круглого столу "Перші кроки у становленні миру, формування мирних процесів на сході України політико-дипломатичним шляхом" у Верховний Раді України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні радіомовлення є на всій території окупованої частини Донбасу... Я сподіваюсь, що ми незабаром запустимо вежу у Покровську, яка теж дозволить не тільки оптимізувати мовлення українське на наших територіях, а в тому числі на 100 або 80 км давати мовлення на окуповану територію", - зазначила вона.

Джапарова нагадала, що в рамках діяльності Комісії з питань стабільного функціонування національних систем телерадіомовлення на окупованих територіях вдалося збудувати за участю місцевої влади кілька веж. "Мова йде про Карачун, яка є взагалі символом українськості і символом України... Зокрема, ми запустили нещодавно вежу у Бахмутівці Луганської області, яка сьогодні практично на третину збільшила мовлення на контрольованих Україною територіях", - відзначила Джапарова.

Читайте також: МІП проаналізував стан українського мовлення в Новоайдарі на Луганщині

Як повідомлялось, за два роки роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП, яка відповідає за розвиток телерадіомовлення в зоні проведення АТО та на територію Криму, побудовано три телевежі: в Краматорську Донецької області (5 грудня 2016 р.), в Чонгарі Херсонської області (17 березня 2017 р.) та у Бахмутівці Луганської області (22 серпня 2017 р.).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-