В Академії СБУ презентували монографію про стратегічні комунікації в умовах гібридної війни

В Академії СБУ презентували монографію про стратегічні комунікації в умовах гібридної війни

Укрінформ
В Академії СБУ презентували монографію «Стратегічні комунікації в умовах гібридної війни: погляд від волонтера до науковця».

Про це повідомляє пресслужба Національної академії СБУ, передає Укрінформ.

«Одним із напрямів боротьби в умовах гібридної війни є правильно побудовані стратегічні комунікації. І лише консолідуючи зусилля всього експертного середовища – науковців, освітян і практиків із цивільного та військового секторів, ми зможемо досягнути спільної перемоги», – наголосив ректор Академії СБУ Андрій Черняк, подякувавши авторам та учасникам заходу.

Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Каімо Кууск, який уже вдруге відвідує Академію СБУ, високо оцінив монографію та розвиток напряму стратегічних комунікацій у закладі.

«З самого початку російської агресії Естонія підтримує Україну. Ми розвиваємо наші партнерські відносини, вже маємо багато спільних успішних проєктів та планів на майбутнє», - зазначив посол.

Про важливе значення видання зауважила й Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, яка є однією з авторів монографії.

«Книга буде корисною не лише для тих, хто дотичний до сфери забезпечення прав людини та рівних прав і можливостей жінок і чоловіків. Це вагома праця для формування ефективних комунікацій, покращення іміджу України на міжнародному рівні та протидії сучасним гібридним загрозам», – зазначила Левченко.

Керівниця напряму стратегічних комунікацій в Академії СБУ Лариса Компанцева розповіла учасникам, як у 2016 році в закладі започаткували курси зі страткому, до яких на волонтерських засадах долучились шестеро провідних тренерів-консультантів. Сьогодні до підготовки фахівців сектору безпеки та оборони залучено понад 50 кращих українських експертів з питань стратегічних комунікацій.

Автори книги та гості заходу отримали перші примірники видання. Серед авторів – фахівці із різних сфер та галузей знань, які поділились своїми знаннями, досвідом та рекомендаціями, створивши комплексну модель страткому як основного інструменту протидії зовнішнім гібридним загрозам національній безпеці України.

Читайте також: Першою ланкою протидії зовнішнім загрозам є стійкість та спроможності місцевої влади - Соловей

Ігор Соловей, керівник центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при міністерстві культури та інформаційної політики України наголосив, що презентована праця написана людьми, які не лише займалися протидією інформаційним операціям, але і їх проведенням.

«Ця книга дуже потрібна молоді, особливо курсантам Академії СБУ, які працюватимуть у сфері забезпечення інформаційної безпеки. Адже у протидії інформаційним загрозам СБУ – найважливіша структура, де існує найбільша інституційна пам'ять і стійкість до змін. А стійкість – це одна з основ стратегічних комунікацій», - наголосив Соловей.

Захід відбувся за участі представників Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, Міністерства ветеранів, Міністерства культури та інформаційної політики, інституцій сектору безпеки й оборони, закладів вищої освіти та наукових установ, волонтерських і громадських організацій.

Монографія буде надіслана до державних установ та навчальних закладів.

Читайте також: Стріт-арт проти фейків: у Києві презентували проєкт медіаграмотності

Як повідомляв Укрінформ, з нагоди 125-річчя від дня народження Максима Рильського, що відзначалося торік, та 180-річчя його батька Тадея Рильського, яке відзначається 2021-го, у видавництвах Україні вийшло 6 книжок.

Фото: Олег Покальчук, Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-