Центр стратегічних комунікацій працюватиме з різними форматами й аудиторіями — Цибульська

Центр стратегічних комунікацій працюватиме з різними форматами й аудиторіями — Цибульська

Укрінформ
Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки буде пояснювати, чому той чи інший російський наратив є неправдивим.

Як передає Укрінформ, про це сказала глава Центру Любов Цибульська в інтервʼю «Бабелю».

«Будемо створювати різні види контенту про те, що це російський наратив і чому він неправдивий. Будемо працювати одразу з різними форматами й аудиторіями. Дуже важливо працювати окремо суто з журналістами», - сказала Цибульська.

Вона зазначила, що дуже важливо проводити постійні брифінги для міжнародних представництв, бо багато про що треба повідомити: про діяльність Росії в Криму, про мілітаризацію Криму, про те, як Росія легітимізує Крим, заводячи туди різні європейські бізнеси, про активність у східних регіонах і спроби виправдати ескалацію через фейки. Також останнім прикладом цього вона назвала фейк про «вбитого дроном хлопчика».

На її думку, росіяни не дуже винахідливі, вони повторюють одне й те саме: «В Україні громадянська війна», «Крим російський», «Українці — фашисти», «Україна — недодержава», «Україна має зовнішнє управління».

За словами Цибульської, також російські наративи стосуються тих сфер, які в Україні надзвичайно успішні. Наприклад, українська кухня.

Читайте також: Центр стратегічних комунікацій та інформбезпеки вчитиме боротися з фейками РФ – Цибульська

«Росія нав’язує всьому світу образ України як такої селючки, колонії без своєї культури», - сказала Цибульська. Та додала, що «нам дуже важливо підсилювати сильні сторони, щоб українці могли пишатися своєю країною — тоді весь цей наратив про failed state не буде працювати», - додала вона.

Читайте також: Протидія дезінформації: Ткаченко розповів про співпрацю з центром при РНБО

Як повідомлялося, в Укрінформі відбулася презентація Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики. Участь у заході взяли глава МКІП Олександр Ткаченко та заступник міністра Тарас Шевченко. Тоді керівник новоствореного органу Любов Цибульська зазначила, що Центр стане своєрідним мостом між державою та громадянським суспільством у цій сфері.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-