Заморожені активи РФ

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

14 червня 2024


Україна зможе використовувати відсотки із заморожених російських активів і на військові цілі - депутат

Україна зможе використовувати відсотки із заморожених російських активів в обсязі 50 мільярдів доларів на бюджетне фінансування, гуманітарні цілі та на військові потреби в тому числі.

13 червня 2024

12 червня 2024


На саміті G7 очікуються конкретні обговорення й рішення щодо заморожених активів РФ - Білий дім

Під час саміту G7 в Італії очікуються цілком конкретні обговорення та ухвалення певних рішень щодо заморожених активів РФ, однак ці рішення потім опрацьовуватимуться на експертному рівні, й лише після чого будуть готові до виконання.


Стефанчук обговорив у Швейцарії передачу Україні заморожених активів РФ

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук обговорив з очільницею Ради кантонів Швейцарії (верхньох палати парламенту) Євою Герцог розробку міжнародного механізму для передачі заморожених активів Російської Федерації на відновлення України.

11 червня 2024

09 червня 2024

08 червня 2024


Кулеба: Є всі правові підстави для рішення щодо заморожених активів РФ

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба переконаний, що є всі міжнародно-правові підстави для використання на користь України не лише прибутків від заморожених російських активів, а й самих активів, і партнерам рано чи пізно доведеться ухвалювати це рішення.

04 червня 2024


Білий дім: Рішення про вилучення активів РФ має ухвалюватися спільно із союзниками

Для того, щоби забезпечити вилучення близько $300 мільярдів заморожених суверенних активів РФ та передати їх у якості допомоги Україні, США та союзним країнам необхідно досягти спільного рішення для цього.

31 травня 2024


Президент Естонії пояснив, як працюватиме в країні закон про конфіскацію активів РФ

Президент Естонії Алар Каріс проголосив ухвалений в середині травня парламентом країни закон, що дозволяє використовувати заморожені в рамках санкцій російські активи для компенсації Україні збитків, завданих війною.

30 травня 2024


Заступник міністра фінансів США обговорив у Києві посилення санкцій проти Росії

Заступник міністра фінансів США Воллі Адеємо обговорив із заступницею керівника Офісу Президента України Іриною Мудрою посилення зусиль з обмеження закупівель Росією пріоритетних товарів подвійного призначення.

29 травня 2024


Блінкен очікує «реальних кроків» до конфіскації активів РФ у найближчі тижні й місяці

Державний секретар США Ентоні Блінкен висловив сподівання, що впродовж наступних тижнів та місяців будуть досягнуті реальні кроки щодо можливості конфіскації суверенних активів РФ, а також забезпечення України іншими видами допомоги.

28 травня 2024


Боррель ще раз закликав країни ЄС розблокувати військову допомогу для України

Високий представник ЄС Жозеп Боррель знову закликав уряди країн-членів розблокувати фінансові ресурси, призначені для військової допомоги Україні, і які не можуть бути використані за відсутності консенсусу між країнами-членами.


Співпраця України та Португалії передбачена на десятиліття - Зеленський

Співпраця України та Португалії передбачена на десятиліття. Йдеться і про відновлення України, і про медицину, і про розмінування, а використання заморожених активів РФ на відновлення України після перемоги є гарним стимулом для бізнесу інвестувати у спільні проєкти.


У Литві закликали ЄС швидше розв'язати питання передачі активів РФ на потреби України

Міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс закликає Європейський Союз якнайшвидше розв'язати питання фінансування оборони України, спрямувавши для цього доходи, отримані від заморожених російських активів у ЄС.

25 травня 2024


Угорщина затримує фінансування зброї для України із прибутків від заморожених активів Росії - FT

Угорщина затримує ухвалення законодавства, яке б дозволило Україні отримати від ЄС до 2 мільярдів євро на озброєння за рахунок прибутків від заморожених російських активів.

22 травня 2024

21 травня 2024


Німеччина готова підтримати план США щодо використання заморожених активів РФ для України - Bloomberg

Уряд Німеччини готовий підтримати план США щодо використання майбутніх прибутків, отриманих від заморожених активів РФ, які зосереджені в країнах Європи, для підтримки допомоги Україні у розмірі 50 млрд доларів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-