Вишеградська четвірка

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

21 березня 2024

29 лютого 2024

28 лютого 2024

27 лютого 2024

26 лютого 2024

08 грудня 2023


Вишеградська група ухвалила декларацію на підтримку України

Міністр оборони Чехії Яна Чернохова заявила, що країни Вишеградської групи у п’ятницю ухвалили спільну декларацію, в якій заявили про продовження підтримки України. Зокрема, йшлося про розмінування територій, медичну та гуманітарну допомогу.

22 листопада 2023


Дуда на зустрічі лідерів Вишеградської групи наголосив на потребі подальшої підтримки України

Україна й надалі потребує підтримки країн Вишеградської групи (V4) у двох ключових напрямках: реалізації допомоги для відбиття російської агресії і надання допомоги українським біженцям за кордоном.

13 жовтня 2023


Україні слід ініціювати зустріч із Вишеградською четвіркою - політолог

Політолог, історик, журналіст, директор Інституту світової політики Євген Магда вважає, що українська влада має ініціювати зустріч з Вишеградською четвіркою (Польща, Чехія, Угорщина і Словаччина) для розв'язання наявних проблем.

10 жовтня 2023

01 липня 2023

26 червня 2023

19 червня 2023


Делегація ЗСУ взяла участь у зустрічі командувачів Вишеградської четвірки - про що говорили

Делегація Збройних Сил України на чолі з командувачем Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим взяла участь у зустрічі командувачів оперативних командувань ЗС країн Вишеградської четвірки, а саме Словаччини, Польщі, Угорщини та Чехії.

05 грудня 2022

24 листопада 2022


Вишеградська четвірка досягла спільної позиції щодо підтримки України - Фіала

Глава чеського уряду Петр Фіала заявив, що прем'єр-міністри країн Вишеградської четвірки (V4) - Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини - досягли спільної позиції щодо допомоги та підтримки України, незважаючи на деякі розбіжності в поглядах.


Ракети Patriot в Україні дозволили б захистити небо над західною частиною країни – Моравецький

Розгортання зенітно-ракетних комплексів Patriot, які Німеччина пообіцяла Польщі, з українського боку кордону дало б змогу захистити небо над західною частиною України і запобігти черговій хвилі втікачів від війни до РП.

04 листопада 2022


У Польщі розпочалися найбільші військові навчання Вишеградської групи

На полігоні Нова Демба Підкарпатського воєводства (південний схід Польщі) в п’ятницю розпочалися найбільші цьогорічні військові навчання країн Вишеградської групи (V4, Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) під назвою Puma-2022.

27 вересня 2022


Вишеградська четвірка має намір допомагати Україні з ремонтом техніки та лікуванням бійців

Країни Вишеградської четвірки, куди входять Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина, мають намір допомогти Україні з ремонтом техніки, розмінуванням та лікуванням поранених військових на тлі російської агресії проти країни.

23 вересня 2022


Лідери країн Вишеградської четвірки обговорять російсько-українську війну 11 жовтня

На саміті Вишеградської четвірки, який відбудеться у словацькій столиці Братиславі 11 жовтня, президенти Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини обговорять російсько-українську війну та енергетичну кризу.

04 вересня 2022


Польща хоче повернутися до співпраці з Угорщиною у Вишеградській групі

Варшава хоче відновити тісні контакти з Будапештом, зокрема в рамках зустрічей Вишеградської групи, попри значні розбіжності щодо відносин з росією, ставлення до російської агресії та допомоги Україні.

25 квітня 2022

29 березня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-