Вишеградська четвірка

05 грудня 2022

24 листопада 2022


Вишеградська четвірка досягла спільної позиції щодо підтримки України - Фіала

Глава чеського уряду Петр Фіала заявив, що прем'єр-міністри країн Вишеградської четвірки (V4) - Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини - досягли спільної позиції щодо допомоги та підтримки України, незважаючи на деякі розбіжності в поглядах.


Ракети Patriot в Україні дозволили б захистити небо над західною частиною країни – Моравецький

Розгортання зенітно-ракетних комплексів Patriot, які Німеччина пообіцяла Польщі, з українського боку кордону дало б змогу захистити небо над західною частиною України і запобігти черговій хвилі втікачів від війни до РП.

04 листопада 2022


У Польщі розпочалися найбільші військові навчання Вишеградської групи

На полігоні Нова Демба Підкарпатського воєводства (південний схід Польщі) в п’ятницю розпочалися найбільші цьогорічні військові навчання країн Вишеградської групи (V4, Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) під назвою Puma-2022.

27 вересня 2022


Вишеградська четвірка має намір допомагати Україні з ремонтом техніки та лікуванням бійців

Країни Вишеградської четвірки, куди входять Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина, мають намір допомогти Україні з ремонтом техніки, розмінуванням та лікуванням поранених військових на тлі російської агресії проти країни.

23 вересня 2022


Лідери країн Вишеградської четвірки обговорять російсько-українську війну 11 жовтня

На саміті Вишеградської четвірки, який відбудеться у словацькій столиці Братиславі 11 жовтня, президенти Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини обговорять російсько-українську війну та енергетичну кризу.

04 вересня 2022


Польща хоче повернутися до співпраці з Угорщиною у Вишеградській групі

Варшава хоче відновити тісні контакти з Будапештом, зокрема в рамках зустрічей Вишеградської групи, попри значні розбіжності щодо відносин з росією, ставлення до російської агресії та допомоги Україні.

25 квітня 2022

29 березня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-