Відмивання грошей

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

23 лютого 2024

27 грудня 2023


Уряд затвердив трирічний план заходів у сфері боротьби з відмиванням «брудних» коштів

Кабінет Міністрів затвердив План заходів на період до 2026 року, спрямованих на запобігання виникненню та зменшенню негативних наслідків легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

15 листопада 2023


Кіпр звинуватили у відмиванні підсанкційних грошей з Росії

Кіпр відіграє важливу роль у приховуванні статків російських олігархів навіть після початку повномасштабної війни в Україні. Водночас Європейський центральний банк не має достатніх важелів контролювати банківську систему Кіпру.

29 вересня 2023

28 березня 2023


Європарламент схвалив нові заходи проти відмивання грошей і фінансування тероризму

Члени Європейського парламенту у четвер схвалили жорсткіші правила задля усунення існуючи прогалини у боротьбі з відмиванням грошей, фінансуванням тероризму та ухиленням від санкцій в ЄС.

24 лютого 2023

23 січня 2023

19 січня 2023

14 грудня 2022


У США викрили шахрайську мережу закупівлі військових товарів для рф

У Федеральному суді Брукліна у Нью-Йорку висунуті звинувачення п'ятьом громадянам росії, один з яких є співробітником ФСБ, та двом американцям - вихідцям із срср у змові та інших злочинах, пов'язаних із глобальною схемою закупівель та відмивання грошей від імені уряду рф.

03 жовтня 2022

11 червня 2022


У Сербії підтвердили затримання ексначальника підрозділу СБУ - ЗМІ

Міністерство внутрішніх справ Сербії повідомило про затримання громадянина України А.Н., якого підозрюють у відмиванні грошей. За даними сербських ЗМІ, йдеться про ексначальника головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України Андрія Наумова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-