Варгеї

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

25 червня 2024


Єврокомісар з розширення обіцяє «вести» Україну у підготовці до вступу в ЄС

Європейська комісія підтримуватиме Україну на кожному кроці у переговорному процесі та у підготовці до входження в ЄС, розширення якого є геостратегічною інвестицією у мир, стабільність та добробут на європейському континенті.

20 березня 2024


Пресконференція Шмигаля, Борреля та Варгеї про результати Ради асоціації Україна-ЄС

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, високий представник Євросоюзу Жозеп Боррель і єврокомісар з питань розширення Олівер Варгеї провели спільну пресконференцію за результатами засідання Ради асоціації Україна-ЄС.

25 січня 2024


Підготовка переговорів: Стефанішина у Брюсселі зустрілася з єврокомісаром з питань розширення ЄС

Віцепремʼєр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина та комісар ЄС з питань політики сусідства та переговорів про розширення Олівер Варгеї обговорили структуру переговорів про вступ України до ЄС.

02 жовтня 2023


Стефанчук обговорив із єврокомісаром Варгеї виконання рекомендацій Єврокомісії

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук обговорив із Комісаром ЄС з політики сусідства і переговорів щодо розширення Олівером Варгеї виконання Україною семи рекомендацій Європейської Комісії, необхідних для початку переговорів щодо вступу в Європейський Союз.

19 вересня 2023


Стефанішина обговорила з комісаром ЄС Варгеї виконання семи рекомендацій Єврокомісії

Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина та комісар ЄС з політики сусідства та переговорів щодо розширення Олівер Варгеї обговорили сім рекомендацій Єврокомісії та підтримку процесу вступу України до Євросоюзу.

02 лютого 2023

20 жовтня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-