Країни Балтії

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

05 липня 2024


Мовники країн Балтії та України домовилися про співпрацю у кризових ситуаціях

Керівники громадських мовних компаній Естонії, Латвії, Литви та України у рамках Генеральної асамблеї Європейського мовного союзу (EBU) підписали меморандум про співпрацю, в якому йдеться про забезпечення безперервної діяльності у кризових ситуаціях.

27 червня 2024

11 червня 2024


Спікери Польщі та країн Балтії підтримали право України на самозахист, що включає удари по РФ

За підсумками Саміту голів парламентів Польщі, Литви, Латвії, Естонії та України було ухвалено спільну декларацію, в якій політики зобовʼязалися продовжувати роботу над двосторонніми угодами про співпрацю у сфері безпеки та їх імплементацію.

07 червня 2024


Країни Балтії до 7 серпня повідомлять Росію про відключення від спільної енергосистеми

Міністр енергетики Литви Дайнюс Крейвіс заявив про відсутність перешкод для країн Балтії для синхронізації енергосистеми із європейською у лютому 2025 року, повідомлення про відключення від спільної з РФ і Білоруссю енергосистеми відправлять в Москву до 7 серпня.

05 червня 2024


Підтримка України є екзистенційним питанням для країн Балтії - постпред Естонії

Ефективне забезпечення України необхідною підтримкою в її протистоянні російській агресії є питанням подальшого існування для країн Балтії, а також ключовим чинником для стримування РФ з боку всього Північноатлантичного альянсу.

04 червня 2024

31 травня 2024

25 травня 2024

24 травня 2024

16 травня 2024


Спікер парламенту Грузії обурився участю іноземних політиків в акції протесту у Тбілісі

Спікер парламенту Грузії Шалва Папуашвілі, який представляє керівну партію «Грузинська мрія», обурився через участь міністрів закордонних справ Литви, Естонії та Ісландії в акції протесту проти скандального закону про «іноагентів» у Тбілісі.

14 травня 2024

10 травня 2024


Країни Північної Європи та Балтії закликали Тбілісі переглянути закон «про іноагентів»

Країни Північної Європи та Балтії у спільній заяві наголошують, що влада Грузії обрала траєкторію, яка руйнує європейське майбутнє Грузії, та закликають переглянути законопроєкт «про іноагентів».

08 травня 2024

06 травня 2024


Прем’єри країн Балтії обговорили із Шольцом розвиток ВПК та підтримку України

На зустрічі у Ризі прем'єр-міністрів Латвії, Литви та Естонії Евіки Сіліні, Інгріди Шимоніте та Каї Каллас із канцлером ФРН Олафом Шольцом обговорювалися безпекові питання, зокрема розвиток військово-промислового комплексу та підтримка України.


Путін готовий до мініоперації проти якоїсь із країн Балтії - військова контррозвідка Польщі

Зараз ніхто не може точно сказати, коли може розпочатися ймовірна російська агресія проти Польщі. Але Путін вже зараз може провести мініоперацію проти якоїсь із країн Балтійського регіону.

05 травня 2024

04 травня 2024

03 травня 2024

01 травня 2024


Президенти країн Балтії у 20-річчя вступу в ЄС закликали почати переговори з Україною і Молдовою

Президенти Латвії, Литви та Естонії Едгарс Рінкевичс, Гітанас Науседа та Алар Каріс, у спільній заяві з нагоди 20-ї річниц вступу своїх країн до Європейського Союзу закликали ЄС розпочати у червні переговори про вступ України та Молдови в ЄС.

29 квітня 2024

19 квітня 2024


Спікери країн Балтії закликали Конгрес США не зволікати з підтримкою України

Глави парламентів Латвії, Литви та Естонії Дайга Мієріня, Вікторія Чміліте-Нільсен і Лаурі Хуссар звернулися до Конгресу США із закликом узгодити виділення Україні пакету допомоги, який блокується республіканцями вже кілька місяців.

15 квітня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-