Спонсор війни

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

23 березня 2024


НАЗК передає дані реєстру «Міжнародні спонсори війни» робочій групі з питань санкційної політики

Національне агентство з питань запобігання корупції передає Міжвідомчій робочій групі з питань реалізації державної санкційної політики інформацію з реєстру «Міжнародні спонсори війни», інші реєстри потребують унормування.

07 березня 2024


В Естонії заборонили продаж продукції компаній з переліку спонсорів війни

Міністерство оборони Естонії видало розпорядження вилучати з місць продажу, пов'язаних із Силами оборони та іншими підвідомчими установами, товари від виробників, які продовжують працювати в Росії.

09 лютого 2024


НАЗК внесло виробника вогнетривких виробів зі США до списку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни американського виробника вогнетривких виробів Allied Mineral Products, LLC, який продовжує працювати в Росії й утримувати там свої виробничі потужності.

31 січня 2024


Метро у Дніпрі: турецького підрядника-втікача просять занести до списку міжнародних спонсорів війни

Депутати Дніпра звернулися до НАЗК з проханням включити забудовника метро Limak, який зник з будмайданчиків, забравши весь персонал, техніку та документи, до списку спонсорів війни.

25 січня 2024

18 січня 2024

10 січня 2024

06 січня 2024


Спонсор війни в Україні: у Литві закликали прибрати з магазинів продукцію компанії Viciuna

У Литві член парламентської фракції партії консерваторів, яка очолює правлячу коаліцію, Матас Малдейкіс закликав торгові мережі керуватися не лише правовими, а й моральними нормами та прибрати з прилавків продукцію компанії Viciunai Group.

21 грудня 2023

20 грудня 2023


В Україні до списку спонсорів війни внесли компанію КНР, яка збирається будувати тунель до Криму

Нацагентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни другу найбільшу державну будівельну компанію КНР China Railway Construction Corporation (CRCC), яка продовжує працювати в Росії, будуючи метро, мости та автомагістралі.

17 грудня 2023


Австрія схвалила санкції проти РФ після виключення Україною Raiffeisen Bank зі списку спонсорів війни

Австрія схвалила 12-й пакет санкцій ЄС проти Росії після того, як НАЗК України виключило австрійську банківську групу "Райффайзен Банк Інтернаціональ" (RBI) зі списку міжнародних спонсорів війни.

04 грудня 2023

30 листопада 2023


В Україні до переліку спонсорів війни внесли бельгійську газову компанію Fluxys

Національне агентство України з питань запобігання корупції внесло бельгійську газову компанію Fluxys до переліку міжнародних спонсорів війни за сприяння експорту російського скрапленого природного газу.

24 листопада 2023

23 листопада 2023

13 листопада 2023


Данську компанію Rockwool внесли в Україні до переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло данську компанію Rockwool до переліку міжнародних спонсорів війни. Її продукція використовувалася під час будівництва та ремонту кораблів ВМФ Росії.

09 листопада 2023


Грузинську групу виноробних компаній Bolero в Україні внесли до переліку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни об’єднану групу виноробних підприємств, до якої входять Bolero & Company Ltd, GVMT Group LLC та GRUZVINPROM LLC.

07 листопада 2023

02 листопада 2023

27 жовтня 2023


До списку спонсорів війни внесли італійський концерн Camozzi, що співпрацює з військовими заводами РФ

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни італійську групу компаній Camozzi – одного зі світових лідерів у виробництві пневмоапаратури, пневмообладнання, пневмосистем і пневмоавтоматики.

13 жовтня 2023


НАЗК виключило з переліку міжнародних спонсорів війни індійського виробника діамантів

Національне агентство з питань запобігання корупції виключило з переліку міжнародних спонсорів війни індійську компанію Shree Ramkrishna Exports (SRK), яка спеціалізується на виробництві й експорті діамантів.

05 жовтня 2023

03 жовтня 2023


НАЗК внесло три найбільші китайські нафтогазові компанії до переліку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни China National Offshore Oil Corporation (CNOOC Group), China Petrochemical Corporation (Sinopec Group) та China National Petroleum. Corporation (CNPC).

30 вересня 2023


МЗС Угорщини відреагувало на рішення України призупинити статус спонсора війни для OTP Bank

МЗС Угорщини відреагувало на рішення України, яка прагне розблокувати 500 млн євро з військового фонду ЄС, щодо призупинення статуту міжнародного спонсора війни для угорського OTP Bank.

15 вересня 2023


НАЗК внесло індійського виробника діамантів SRK до переліку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни одного з найбільших у світі виробників та експортерів діамантів Shree Ramkrishna Exports (SRK), який з 2021 року утричі збільшив закупівлю алмазів у Росії.

07 вересня 2023


НАЗК внесло турецьку компанію до переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни турецьку Şişecam Group, яка продовжує вести бізнес з Росією та залишається найбільшим в РФ експортером в своїй галузі.

01 вересня 2023

24 серпня 2023


Україна внесла тютюнові компанії Philip Morris International та JTI до переліку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни провідні тютюнові компанії світу Philip Morris International та Japan Tobacco International, адже вони продовжують вести бізнес в Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-