Спонсор війни

реклама

24 листопада 2023

23 листопада 2023

13 листопада 2023


Данську компанію Rockwool внесли в Україні до переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло данську компанію Rockwool до переліку міжнародних спонсорів війни. Її продукція використовувалася під час будівництва та ремонту кораблів ВМФ Росії.

09 листопада 2023


Грузинську групу виноробних компаній Bolero в Україні внесли до переліку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни об’єднану групу виноробних підприємств, до якої входять Bolero & Company Ltd, GVMT Group LLC та GRUZVINPROM LLC.

07 листопада 2023

02 листопада 2023

27 жовтня 2023


До списку спонсорів війни внесли італійський концерн Camozzi, що співпрацює з військовими заводами РФ

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни італійську групу компаній Camozzi – одного зі світових лідерів у виробництві пневмоапаратури, пневмообладнання, пневмосистем і пневмоавтоматики.

13 жовтня 2023


НАЗК виключило з переліку міжнародних спонсорів війни індійського виробника діамантів

Національне агентство з питань запобігання корупції виключило з переліку міжнародних спонсорів війни індійську компанію Shree Ramkrishna Exports (SRK), яка спеціалізується на виробництві й експорті діамантів.

05 жовтня 2023

03 жовтня 2023


НАЗК внесло три найбільші китайські нафтогазові компанії до переліку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни China National Offshore Oil Corporation (CNOOC Group), China Petrochemical Corporation (Sinopec Group) та China National Petroleum. Corporation (CNPC).

30 вересня 2023


МЗС Угорщини відреагувало на рішення України призупинити статус спонсора війни для OTP Bank

МЗС Угорщини відреагувало на рішення України, яка прагне розблокувати 500 млн євро з військового фонду ЄС, щодо призупинення статуту міжнародного спонсора війни для угорського OTP Bank.

15 вересня 2023


НАЗК внесло індійського виробника діамантів SRK до переліку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни одного з найбільших у світі виробників та експортерів діамантів Shree Ramkrishna Exports (SRK), який з 2021 року утричі збільшив закупівлю алмазів у Росії.

07 вересня 2023


НАЗК внесло турецьку компанію до переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни турецьку Şişecam Group, яка продовжує вести бізнес з Росією та залишається найбільшим в РФ експортером в своїй галузі.

01 вересня 2023

24 серпня 2023


Україна внесла тютюнові компанії Philip Morris International та JTI до переліку спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни провідні тютюнові компанії світу Philip Morris International та Japan Tobacco International, адже вони продовжують вести бізнес в Росії.

17 серпня 2023


Україна внесла компанію Alibaba до переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло китайську групу компаній Alibaba Group Holding Limited, яка, зокрема, надає свої платформи для продажу товарів з вивезеної із захоплених територій України міді, до переліку міжнародних спонсорів війни.

16 серпня 2023


НАЗК запрошує в Україну бізнесменів з переліку спонсорів війни - готові допомогти вийти з Росії

НАЗК направило листи до компаній, які були внесені до переліку міжнародних спонсорів війни, в яких запрошує керівників таких компаній відвідати Україну, щоб побачити наслідки російської агресії на власні очі та обговорити вихід бізнесу з Росії.

10 серпня 2023

18 липня 2023

11 липня 2023


Ганебно і неетично: Єльський університет вказав на великі компанії, які досі залишаються в РФ

Більш як тисяча великих компаній залишили Росію після початку повномасштабної війни проти України, проте деякі з відомих брендів не зробили цього, попри обіцянки покинути російський ринок.

05 липня 2023

03 липня 2023

23 червня 2023

16 червня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-