Raiffeisen

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

04 липня 2024

15 травня 2024


США пригрозили Raiffeisen обмежити доступ до доларової системи через операції з Росією - Reuters

Австрійська банківська група Raiffeisen Bank International (RBI) отримала письмове попередження від Мінфіну США про те, що доступ до фінансової системи США може бути обмежений через його операції з Росією.

08 травня 2024


Австрійський Raiffeisen відмовився від сумнівної угоди з Дерипаскою

Австрійська банківська група Raiffeisen Bank International (RBI) ухвалила рішення відмовитися від сумнівної угоди з купівлі пов’язаних з російським олігархом Олегом Дерипаскою акцій будівельної компанії Strabag, що дозволило б банку вивести свої прибутки в Росії.

03 травня 2024

25 квітня 2024

05 квітня 2024

27 березня 2024


Дерипаска продав акції в австрійській Strabag - тепер їх може отримати Raiffeisen

Підсанкційний російський олігарх Олег Дерипаска передав свої акції в найбільшій будівельній компанії Австрії Strabag компанії-посереднику, що може бути першим кроком до угоди з австрійською банківською групою Raiffeisen Bank International (RBI) у її намірах вивести з Росії прибутки.

20 березня 2024


США тиснуть на Raiffeisen, аби той не викуповував «заморожені акції» Дерипаски - Reuters

Мінфін США тисне на австрійський Raiffeisen Bank International, найбільший західний банк у Росії, щоб той відмовився від планів викупити за 1,5 млрд євро «заморожені акції» російського олігарха Олега Дерипаски в найбільшій будівельній компанії Австрії Strabag.

07 березня 2024


Угодою «Райффайзену» з Дерипаскою зацікавився санкційний орган США - ЗМІ

Представники австрійської банківської групи Raiffeisen Bank International (RBI) нададуть роз’яснення офісу контролю за іноземними активами міністерства фінансів США (OFAC) щодо запланованої купівлі "заморожених" акцій олігарха Олега Дерипаски в найбільшій будівельній компанії Австрії Strabag.

04 лютого 2024

20 грудня 2023


Райффайзен запропонував Дерипасці €1,5 мільярда за його австрійські акції

Австрійська банківська група Raiffeisen Bank International (RBI) хоче через свою російську "дочку" викупити за 1,5 млрд євро "заморожені" акції російського олігарха Олега Дерипаски в найбільшій будівельній компанії Австрії Strabag.

17 грудня 2023


Австрія схвалила санкції проти РФ після виключення Україною Raiffeisen Bank зі списку спонсорів війни

Австрія схвалила 12-й пакет санкцій ЄС проти Росії після того, як НАЗК України виключило австрійську банківську групу "Райффайзен Банк Інтернаціональ" (RBI) зі списку міжнародних спонсорів війни.

15 грудня 2023

30 вересня 2023


У правлячій коаліції Австрії виникла суперечка через роботу «Райффайзену» в Росії

У партії "Зелені", яка входить разом з Австрійською народною партією (ÖVP) до правлячої коаліції, розкритикували міністра фінансів від ÖVP Магнуса Бруннера за підтримку банків, включаючи RBI, які продовжують працювати в Росії.

25 серпня 2023

14 червня 2023

31 березня 2023


У Нацбанку прокоментували заяву Групи Raiffeisen Bank International щодо виходу з рф

У Національному банку не бачать в заяві Групи Raiffeisen Bank International (RBI) чіткого плану з конкретними кроками та строками їх реалізації, однак сподіваються, що банк готовий до реального скорочення ділової активності в росії та реалізації рішень.

24 березня 2023

23 березня 2023

15 березня 2023


Прихований бартер: група Raiffeisen домовляється з російським «сбербанком» про обмін активами – ЗМІ

Австрійська банківська група Raiffeisen Bank International (RBI) працює над схемою "прихованого бартеру", яка може дати можливість російському "сбербанку" отримати близько 2 млрд євро за активи ліквідованої у Європі дочки, які через санкції не можуть бути переведені в рф.

20 лютого 2023

18 лютого 2023

30 січня 2023


У Raiffeisen Bank прокоментували санкції Києва проти «дочки» російського банку

Введення українським урядом санкцій проти "Райффайзен-Лізинг", яка є дочірньою компанією АТ "Райффайзенбанк росія", означає, що лізингове майно клієнтів може бути конфісковане на території України.

14 січня 2023

03 листопада 2022

19 березня 2022


Заяв Raiffeisen про припинення роботи у росії недостатньо - посол

Посол України в Австрії Василь Химинець заявив, що заяви банківської групи Raiffeisen Bank International (RBI) про розгляд можливості виходу з рф є недостатньо, і закликав RBI до негайного припинення роботи на території держави-агресора.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-