Південмаш

21 листопада 2018

16 серпня 2018

17 січня 2018

12 грудня 2017

16 серпня 2017

15 серпня 2017

Горбулін вважає "ракетний скандал" частиною боротьби у військово-промисловій сфері

Директор Націнституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін переконаний, що звинувачення України у постачанні комплектуючих до ракет у Північну Корею свідчить, що проти нашої держави ведеться боротьба, як проти сильного конкурента у військово-промисловій сфері.

Україні варто ініціювати розслідування "ракетного скандалу" — Горбулін

Директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін вважає, що Україна, зокрема Міністерство закордонних справ має ініціювати розслідування щодо того, яким чином і чи насправді українські двигуни могли потрапити до Північної Кореї.

В Україні не видали жодного дозволу на поставки в КНДР двигунів до ракет - експортний контроль

За часи незалежності Державна служба експортного контролю України не надавала жодних дозвільних документів на поставки до Північної Кореї комплектуючих до ракет, про які йшла мова у статті американської газети The New York Times (NYT).

Шпигуни КНДР, які "погоріли" на Південмаші, уже шість років сидять в Україні

Представники Північної Кореї, які в 2011 році намагалися отримати доступ до ракетних технологій виробничого об'єднання (ВО) "Південмаш", були заарештовані, досі відбувають покарання в Житомирській виправній колонії і це факт демонстрації реального ставлення України до питання нібито поставок технологій у Північну Корею.

Експерт NYT не вірить, що Україна поставляла двигуни КНДР

Старший науковий співробітник Міжнародного інституту стратегічних досліджень Майкл Елеман, на якого посилалася американська газета The New York Times у своєму розслідуванні, не вірить, що українська влада причетна до поставок ракетних двигунів до КНДР.

Скандал з ракетами КНДР може загальмувати надання Україні летальної зброї - Айвазовська

Представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Ольга Айвазовська вважає, що заява старшого наукового співробітника Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS) про нібито причетність України до постачання двигунів для ракет КНДР може загальмувати прийняття Сполученими Штатами Америки рішення про надання Україні летальної зброї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-