ОЗХЗ

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

07 травня 2024


Україна поінформувала Організацію із заборони хімзброї про системні порушення Росії

Міністерство закордонних справ України поінформувало Організацію із заборони хімічної зброї про системні порушення Росії та використання боєприпасів, споряджених токсичними хімічними речовинами, проти українських військовослужбовців.


ОЗХЗ назвала «недостатньо обґрунтованими» дані про можливе застосування хімзброї в Україні

Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) заявила, що наявна у розпорядженні організації інформація про можливе застосування отруйних речовин в Україні є недостатньо обґрунтованою.

09 березня 2024


Від початку року Росія 346 разів застосувала хімічну зброю проти українських військових - посол

Україна щодня наражається на різні види загроз з боку РФ, яка продовжує застосовувати проти Збройних Сил України токсичні хімічні речовини, заборонені Конвенцією про хімічну зброю.

20 травня 2023


Україна в ОЗХЗ закликала притягнути Росію до відповідальності за застосування хімічної зброї

Україна під час 5-ї оглядової Конференції держав-учасниць Конвенції про заборону хімічної зброї (КХЗ) засудила застосування хімічної зброї російськими терористами та їхніми спільниками в Україні, Сирії, Іраку, Малайзії та Британії.

13 травня 2023

28 січня 2023


За хіматакою у сирійській Думі 2018 року стоїть режим Асада - ОЗХЗ

Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) встановила, що сирійські військово-повітряні сили несуть відповідальність за хімічну атаку в місті Дума у 2018 році, коли загинули щонайменше 43 людини і десятки дістали поранення.

02 грудня 2022


Конференція у Гаазі стала найбільшим провалом росії як члена ОЗХЗ – постпред України

27-ма сесія Конференції держав-учасниць Конвенції про заборону хімічної зброї стала найбільшим провалом росії як держави-члена Організації із заборони хімічної зброї від часу її заснування.

29 листопада 2022

28 листопада 2022

10 червня 2022

13 квітня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-