ОПЗЖ

26 вересня 2019

Кулеба пояснив, в якому статусі Льовочкіна їде на сесію ПАРЄ

Офіційна відмова делегації України від участі в осінній сесії Парламентської асамблеї Ради Європи є чіткою демонстрацією, що новий парламент усе пам'ятає та усвідомлює стратегічний національний інтерес держави.

25 вересня 2019

Демарш: одна з фракцій ВР відправляє свого представника на сесію ПАРЄ

Партія “Опозиційна платформа — За життя” делегує свого представника для участі в роботі осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, незважаючи на офіційну відмову української делегації від участі в ній.

18 вересня 2019

Шуфрич назвав двох кандидатів ОПЗЖ до нового Центрвиборчкому

Фракція "Опозиційна платформа – За життя" запропонувала кандидатури колишнього секретаря Центральної виборчої комісії Сергія Дубовика та депутата минулого скликання Юрія Мірошниченка на посади членів ЦВК.

12 вересня 2019

Три фракції Ради поки “мовчать” щодо дострокового припинення повноважень ЦВК

Депутатські фракції партій "Голос", "Батьківщина" та "Опозиційна платформа - За життя" визначатимуться зі своєю позицією щодо дострокового припинення повноважень членів Центральної виборчої комісії під час пленарного засідання ВР, до порядку денного якого це питання буде включене.

05 вересня 2019

03 вересня 2019

02 вересня 2019

ОПЗЖ не підтримає зняття депутатської недоторканності у другому читанні - Бойко

Фракція політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» не буде підтримувати у 2-му читанні законопроєкт №7203 «Про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України)».

31 серпня 2019

Зеленський про партію Медведчука: "Буде дуже гучна історія, яка погано закінчиться"

Президент Володимир Зеленський розповів, що має відповіді, звідки партія Віктора Медведчука "Опозиційна платформа – За життя" отримує гроші і проанонсував "дуже гучну історію, яка дуже погано закінчиться".

26 серпня 2019

"ОПЗЖ” запропонували очолити комітет із свободи слова — Рабінович

Співголова "Опозиційної платформи – За життя" Вадим Рабінович заявив, що на засіданні підготовчої групи щодо роботи Ради ІХ скликання політичній силі, яку він представляє, було запропоновано висунути свою кандидатуру на посаду тільки одного комітету.

14 серпня 2019

Рабинович каже, що опозиції мають віддати три комітети - “для початку хоча б так”

Політична партія «Опозиційна платформа - За життя» наполягає, щоб у новому скликанні Верховної Ради під керівництво опозиційних сил були передані комітети з питань регламенту, бюджету і свободи слова.

09 серпня 2019

28 липня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-