Ліхтенштейн

06 травня 2021


Принца Ліхтенштейну звинуватили у вбивстві найбільшого ведмедя в Євросоюзі

Дві неурядові організації в сфері охорони природи звинуватили принца Емануеля з правлячої династії князівства Ліхтенштейн у вбивстві на полюванні найбільшого ведмедя, який жив на території Румунії.

23 листопада 2020


Ще чотири країни долучилися до розширених санкцій ЄС проти Росії

Чотири європейські країни - Чорногорія, Албанія, Ліхтенштейн та Норвегія - приєдналися до обмежувальних заходів ЄС у зв’язку із діями, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

22 серпня 2020

05 травня 2020


Кулеба розповів главі МЗС Ліхтенштейну про проєкти Мінцифри в Україні

Міністри закордонних справ України Дмитро Кулеба й Князівства Ліхтенштейн Кетрін Еггенбергер висловилися за поглиблення двостороннього співробітництва в економічній та банківській сферах та обговорили обмін досвідом у сфері діджиталізації.

04 березня 2020

20 квітня 2017


Банк Ліхтенштейну замішаний у виведенні активів з українського банку - ФГВФО

Активи з ПАТ «Український професійний банк» (УПБ) виводились через іноземний банк, схемне кредитування пов'язаних осіб, підписання угод переуступки прав вимог на невигідних умовах та придбання «сміттєвих» цінних паперів.

17 січня 2017


Порошенко провів у Давосі "історичну зустріч"

Президент України Петро Порошенко зустрівся з наслідним принцом Алоїзом Ліхтенштейнським. Ця зустріч стала історичною у відносинах між Україною та Ліхтенштейном, оскільки до цього не було контактів на найвищому рівні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-