Курбедінов

30 травня 2019


Активісток у Криму викрали співробітники "Центру протидії екстремізму" - адвокат

Протягом більш ніж двох годин адвокати не можуть потрапити до двох затриманих у Криму активісток. Адвокат Еміль Курбедінов вважає, що жінок викрали співробітники Центру протидії екстремізму.

22 лютого 2019

30 січня 2019


Медійники дізнались, хто з “колег” свідчить проти активіста “Кримської солідарності”

У середу в окупованому Криму розглядали адміністративну справу відносно активіста "Кримської солідарності" Нурі Абдурашитова, обвинуваченого в тому, що він проводив зйомку з приміщення "Київського районного суду".

14 січня 2019


Фейгін переконаний, що РФ готова переступити закон щодо Курбедінова

Міністерство юстиції Росії намагається виключити зі складу «Кримської центральної колегії адвокатів» Еміля Курбедінова через його діяльність щодо захисту українських громадян, яких у Криму переслідують російські силовики з політичних мотивів.


Human Rights вступилася за переслідуваного Росією адвоката Курбедінова

Правозахисна організація Human Rights Watch виступила на захист адвоката Еміля Курбедінова, якого зажадали виключити з Кримської колегії адвокатів, заявивши, що провідний захисник кримських активістів переслідується за сміливість у своїй професійній діяльності.

10 січня 2019

12 грудня 2018

11 грудня 2018


Курбедінова після арешту зустрічали тортом і кульками

В окупованому Криму адвоката Еміля Курбедінова випустили з ІТТ м. Сімферополя після п'яти днів адміністративного арешту. Адвокат, якого зустрічали тортом, квітами і кулями, заявив, що захист переслідуваних у Криму людей, залишається його головним справою.

10 грудня 2018

08 грудня 2018

07 грудня 2018


Чийгоз назвав арешт на 5 діб "останнім попередженням" Курбедінову від РФ

Заступник голови Меджлісу Ахтем Чийгоз вважає адміністративний арешт адвоката Еміля Курбедінова "останнім попередженням" від російської влади: наступного разу його можуть звинуватити за кримінальною статтею.


Адвокат Курбедінова вимагає припинити справу через відсутність правопорушення

Адвокат Еміля Курбедінова Олексій Ладін під час виступу в Київському районному суді окупованого Сімферополя заявив, що справу необхідно припинити у зв'язку з відсутністю складу правопорушення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-