Кислиця

12 травня 2022

06 травня 2022


Кислиця: лавров навмисно образив пам'ять мільйонів євреїв, які загинули від рук нацистів

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця засудив антисемітські висловлювання міністра закордонних справ рф лаврова, який заявив про нібито причетність євреїв до ідеології нацизму.

21 квітня 2022


росія відхилила пропозицію Генсека ООН про гуманітарну «тишу» в Україні на Великдень

росія відхилила пропозицію Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша оголосити чотириденну гуманітарну паузу на Великодні свята для виведення цивільних осіб із Маріуполя та доставки гумдопомоги в постраждалі райони.


Кислиця нагадав речнику Генсека, що росії серед засновників ООН немає

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця вказав речнику Генерального секретаря Стефану Дюжарріку на недостовірне твердження в його заяві про те, що росія нібито є однією із засновниць Організації Об‘єднаних Націй.

20 квітня 2022


російська армія демонструвала «стійкість», тікаючи з награбованим з-під Києва – Кислиця в ООН

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця розповів на засіданні Радбезу ООН у вівторок про «героїзм» і «стійкість» російської армії, яка тікала з награбованим з-під Києва від українських військ.


російська армія демонструвала «стійкість», тікаючи з награбованим з-під Києва – Кислиця в ООН

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця розповів на засіданні Радбезу ООН у вівторок про «героїзм» і «стійкість» російської армії, яка тікала з награбованим з-під Києва від українських військ.

13 квітня 2022

11 квітня 2022

07 квітня 2022

06 квітня 2022

04 квітня 2022


Росія вимагає скликати Радбез ООН 4 квітня

Росія вимагає скликати термінове засідання Ради Безпеки ООН 4 квітня, напередодні обговорення масових убивств російськими військами цивільного населення на Київщині, зокрема у Бучі.

30 березня 2022

23 березня 2022

18 березня 2022

15 березня 2022

12 березня 2022

08 березня 2022


Кислиця порадив лаврову звернутися по психіатричну допомогу

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця порадив представникам росії, зокрема міністру закордонних справ лаврову, який «обґрунтував» у Твіттері вторгнення в Україну, звернутися по «психіатричну допомогу».


Кислиця в ООН закликав Червоний Хрест допомогти з вивезенням тисяч тіл до росії

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця закликав Міжнародний комітет Червоного Хреста надати Україні допомогу з вивезення багатьох тисяч трупів російських солдатів, що розкладаються на полях України.

04 березня 2022


Кислиця в ООН: Зупинити російських убивць – обов'язок міжнародної спільноти

Зупинити російських убивць та терористів шляхом закриття неба над Україною, надання Україні безпекової та гуманітарної допомоги, вигнання Росії з міжнародних інституцій – це спільний обов'язок міжнародної спільноти. 

02 березня 2022


Метою Росії в Україні є не лише окупація, а й геноцид – Кислиця

Війна, яку веде Росія проти України, показує, що метою агресора є не лише окупація, а й геноцид, заявив у середу під час засідання надзвичайної спеціальної сесії Генеральної асамблеї ООН постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

01 березня 2022

28 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-