Кислиця

08 вересня 2023


Україна в ООН закликала до жорстких санкцій проти Росії за псевдовибори на захоплених територіях

Відчайдушні спроби Росії узаконити свою незаконну окупацію українських територій шляхом організації відвертого «виборчого» фарсу лише слугують доказом того, що Москва усвідомлює неминучість своєї поразки, вважає постпред України при ООН Сергій Кислиця.

24 серпня 2023

12 серпня 2023

27 липня 2023

26 липня 2023


Росія в ООН звинуватила Україну в «переслідуванні православ’я» – Кислиця відповів

Постійний представник України при ООН, відповідаючи на закиди РФ щодо нібито переслідування православ’я в Україні, зачитав звернення митрополита Одеського УПЦ Агафангела з приводу обстрілу Одеси.

21 липня 2023


Кислиця попросив ООН відреагувати на зізнання Червоного Хреста Білорусі у депортації дітей

Постіпред України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Радбезу у п’ятницю звернувся з проханням відреагувати на зізнання глави Білоруського Червоного Хреста Дмитра Шевцова в організації насильницького вивезення українських дітей з окупованих територій.


Росія сподівається, що голод змусить світ відмовитись від санкцій – Кислиця в Радбезі ООН

Російська Федерація покладає сподівання на голод, який вона намагається організувати, аби країни Заходу відмовилися від запроваджених проти неї санкцій, заявив у п’ятницю постпред України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради безпеки.

06 липня 2023


Росія запустила по Україні вже понад тисячу іранських дронів – Кислиця в Радбезі ООН

Із вересня 2022 року Російська Федерація масово використовує іранські БПЛА типу Shahed-131, Shahed -136 та Mohajer-6 проти України, зокрема як елемент стратегії терору проти цивільного населення та критичної інфраструктури.

05 липня 2023


Україна в ООН: Російська армія стоїть в одному ряду з ІДІЛ, «Аль-Шабаб» і «Талібаном»

Україна вітає рішення Генерального секретаря ООН включити російські збройні сили та пов'язані з ними збройні угруповання до переліку злісних порушників прав дітей за дії РФ в Україні.

30 червня 2023


Кислиця закликав Радбез ООН стежити за російською кризою, аби уникнути загроз для світу

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця закликав Раду Безпеки ООН «уважно стежити за російською кризою і зробити необхідні кроки для усунення численних неминучих загроз і викликів, які ця неспроможна держава становить для світу».

29 червня 2023

23 червня 2023

18 червня 2023


Постпред України в ООН: Поширення дезінформації повністю інтегроване у військові стратегії Росії

У Росії мова ворожнечі стала інструментарієм пропаганди у прагненні знищити українську націю, частиною глобальної дезінформаційної кампанії РФ проти України та її держав-партнерів.

16 червня 2023


Кислиця назвав абсурдним розгортання гуманітарних місій ООН під загрозою обстрілів з боку Росії

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця вважає абсурдом, що ООН розгортає свої гуманітарні місії під загрозою обстрілів з боку РФ, «яка сидить у кріслі постійного члена Радбезу».

11 червня 2023

09 червня 2023

08 червня 2023


Підрив Каховської ГЕС: в ООН засудили обстріли Росією районів евакуації із зони катастрофи

Група Країн в ООН, зокрема Україна, її партнери в Раді Безпеки та країни Євросоюзу, рішуче засуджують обстріли російськими військами районів евакуації в зоні катастрофи, спричиненої підривом Каховської греблі.

07 червня 2023

01 червня 2023


Україна очікує конкретних результатів від спецпредставниці Генсека ООН з питань дітей – Кислиця

Україна очікує конкретних результатів від діяльності спецпредставниці Генсека ООН з питань дітей і збройних конфліктів Вірджинії Гамби, зокрема від її поїздки в Росію, де вона зустрічалася з уповноваженою з прав дітей Марією Львовою-Бєловою.

31 травня 2023


Кислиця в ООН: Безпека ЗАЕС має передбачати її повну демілітаризацію та деокупацію

Принципи гарантування ядерної безпеки на Запорізькій АЕС мають передбачати повну демілітаризацію та деокупацію станції, наголосив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

23 травня 2023


Кислиця в Радбезі ООН сформулював уроки російської війни у контексті продовольчої безпеки

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, виступаючи в Радбезі ООН у вівторок, назвав чотири уроки російської війни, «які можуть бути корисними» у контексті обговорення залежності продовольчої безпеки від збройних конфліктів.

19 травня 2023


Кислиця нагадав Радбезу ООН про геноцидні практики попередників Путіна щодо кримських татар

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця звернув увагу членів Радбезу на те, що нинішні злочини кремлівського режиму «походять від геноцидних практик попередників Путіна».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-