Кислиця

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

19 квітня 2024

18 квітня 2024


Кислиця звернувся до керівництва ООН з приводу злочинів Росії

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця надіслав письмове звернення до керівництва ООН, у якому вказав на продовження терористичної діяльності РФ, спрямованої проти цивільних осіб та інфраструктури, і на неприпустимість бездіяльності щодо нелегітимного перебування Росії в Раді Безпеки.

12 квітня 2024


Потрібна зброя і ППО: Кислиця закликав ООН не дати Росії продовжувати терор

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця закликав країни-члени Організації надати Україні зброю та засоби ППО, що не дозволити Росії продовжувати терор проти критичної інфраструктури та мирного населення, в тому числі дітей.

11 квітня 2024

04 квітня 2024

31 березня 2024


Структура РПЦ при Економічній раді ООН поширює неонацистські наративи - Кислиця

Сергій Кислиця звернувся до президента Економічної і соціальної ради ООН (ЕКОСОР) з пропозицією позбавити «Всесвітній російський народний собор» спеціального консультативного статусу за поширення ксенофобських, неонацистських та неоколоніальних наративів.

22 березня 2024


Кислиця: Москва в ООН знову цинічно скиглитиме, вдаючи із себе жертву

На засіданні Ради безпеки ООН у п’ятницю Москва цинічно скиглитиме і вдаватиме з себе жертву «київського режиму», вимагаючи зупинити поставки зброї Україні, зазначив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

16 березня 2024


Кислиця: Дії Росії ставлять під сумнів легітимність результатів її «президентських виборів»

Порушення норм і принципів міжнародного права, вчинених РФ, ставлять під сумнів легітимність загальних підсумків так званих «президентських виборів» у Росії незалежно від їхніх результатів, заявив у п’ятницю постпред України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради Безпеки.

15 березня 2024


Кислиця розповів про висновки незалежної комісії з розслідування злочинів Росії

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця зачитав журналістам витяги з висновків Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в контексті збройної агресії Російської Федерації проти України, які були оприлюднені у п’ятницю в Женеві.

09 березня 2024


Ударами по Одесі Росія намагається заблокувати морський коридор, створений ВМС України - Кислиця

Обравши Одесу однією з головних цілей для авіаударів, росіяни намагаються зірвати функціонування морського коридору, створеного ВМС України після виходу Росії з Чорноморської зернової ініціативи, завив у п’ятницю постпред України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради Безпеки.

12 лютого 2024


Радбез ООН: Кислиця спростував заяви Небензі, що Міжнародний суд нібито виправдав дії Росії

Міжнародний суд ООН у своєму рішенні, ухваленому 31 січня, установив, що Росія є порушником міжнародного права в трьох окремих аспектах, зазначив у понеділок постпред України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради Безпеки ООН.

22 січня 2024


Зміна складу Радбезу ООН не вплинула на позиції більшості щодо України - Кислиця

Зміни у складі Ради безпеки ООН не вплинули на ставлення до України з боку більшості членів цього органу, водночас РБ й далі залишається заручником перебування Російської Федерації на місці Радянського Союзу.

17 січня 2024

10 січня 2024


Кислиця в Радбезі ООН: Російська - це мова, яку чують цивільні українці перед стратою

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця виступив у Раді Безпеки французькою мовою, нагадавши представникам РФ, що нею розмовляло російське дворянство та дипломати в минулі часи.


Кислиця порадив Небензі читати повідомлення росіян, які замерзають у власних квартирах

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця радить постпреду РФ Василю Небензі відстежувати «зі свого затишного і теплого мангеттенського гніздечка» повідомлення росіян у соцмережах про ситуацію з опаленням у багатьох регіонах РФ.

03 січня 2024

02 січня 2024

30 грудня 2023

20 грудня 2023


Кислиця відповів делегації РФ на звинувачення у виступі неросійською мовою

Постпред України при ООН Сергій Кислиця відповів делегації РФ на звинувачення щодо його виступу неросійською мовою перед голосуванням Генасамблеєю ООН резолюції, яка засуджує серйозні порушення Росією прав людини на тимчасово окупованих українських територіях України.

06 грудня 2023

05 грудня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-