Голокост

01 лютого 2019

Єльченко взяв участь у вшануванні пам'яті жертв Голокосту в Єрусалимі

У п’ятницю, 1-го лютого, Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко у складі делегації акредитованих при організації послів узяв участь у церемонії вшанування пам'яті жертв Голокосту у музеї Яд Вашем в Єрусалимі.

30 січня 2019

28 січня 2019

Українці, яка прихистила єврейських дівчат під час Голокосту, відкрили пам'ятну дошку

В селі Шатура Ніжинського району Чернігівщини відкрили пам’ятну дошку жінці, яка в роки Другої світової війни прихистила двох єврейських дівчат і тому отримала звання Праведника народів світу.

27 січня 2019

В Амстердамі вшанували пам’ять жертв Голокосту

В Амстердамі у неділю, 27 січня, відбулося вшанування пам’яті жертв Голокосту, серед присутніх - прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, міський голова Фемке Халсема та представники з близько 35 країн.

Посли України та Польщі у Відні вшанували пам'ять жертв Голокосту

Посол України в Австрії Олександр Щерба та посол Польщі в цій країні Іоланта-Роза Козловська у неділю, 27 січня, вже традиційно спільно долучилися до відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

Голокост показує, до чого призводять тоталітарні ідеології - Гройсман

Осмислення трагедії Голокосту і пам’ять про неї є однією з важливих передумов для побудови нашої цивілізації на принципах гуманізму, а також виявлення і нейтралізації тих державних політик у світі, які можуть повторити злочини нацистів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-