Годжес

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

19 травня 2024

02 травня 2024


Генерал Годжес вважає безглуздою ідею заморожування війни Росії проти України

Екскомандувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Годжес вважає безглуздою ідею про те, що можливо заморозити війну Росії проти України і що це призведе до хорошого результату.

01 квітня 2024


Генерал Годжес вважає, що росіяни не здатні реалізувати переваги на фронті

Екскомандувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Годжес вважає, що попри те, що Росія зберігає кількісну перевагу у військових, боєприпасах та обладнанні над Україною, її здатність використати цю перевагу обмежена.

26 березня 2024


Генерал Годжес вважає, що НАТО має змушувати Росію хвилюватися, а не навпаки

Екскомандувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Годжес вважає, що НАТО має змушувати Росію хвилюватися щодо дій Альянсу у відповідь на ескалацію, а не переживати щодо можливих кроків кремлівського режиму.

22 березня 2024


Україні треба продовжувати тиск на російську логістику та Крим - генерал Годжес

Екскомандувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Годжес вважає, що Росія не зможе скористатися місцевими тактичними успіхами. Водночас Україні треба продовжувати тиск на російську логістику і на Крим.

11 лютого 2024

09 січня 2024

01 січня 2024


РФ не рахується з людськими втратами, щоб створити враження необмежених ресурсів - генерал Годжес

Росія не рахується з втратами у живій силі на полі бою, аби створити враження необмеженості людських ресурсів і підірвати волю українців до боротьби, а Заходу – до підтримки України.


Генерал Годжес не дуже оптимістичний щодо запрошення України в НАТО на саміті у Вашингтоні

Екскомандувач Сухопутних сил США у Європі генерал-лейтенант Бен Годжес вважає, що НАТО стане кращим того самого дня, коли прийме Україну, водночас він не дуже оптимістичний щодо результатів Вашингтонського саміту у контексті запрошення України.

04 жовтня 2023

27 вересня 2023

18 червня 2023

13 квітня 2023

01 березня 2023


Захід може зробити так, щоб Україна перемогла рф уже цього року – Годжес

Тривалість війни росії проти України може суттєво скоротитися, якщо Сполучені Штати і Європа приймуть стратегічне рішення про швидку перемогу над путіним та забезпечать Україну в короткі терміни всіма необхідними типами озброєнь.

18 лютого 2023

14 лютого 2023


Генерал Годжес назвав оптимістичний і песимістичний сценарії для України

Для швидкого закінчення війни Україні потрібна високоточна зброя великого радіуса дії, яка дасть змогу наприкінці весни – на початку літа ізолювати, а потім визволити тимчасово окупований Крим.

29 січня 2023

19 січня 2023

11 січня 2023


Україні треба вдосконалювати ППО та бити по місцях, де росія тримає ракети — генерал Годжес

Генерал-лейтенант США у відставці Бен Годжес вважає, що зупинити російський терор проти критичної інфраструктури можна за допомогою ударів по місцях запуску ракет та дронів, а для цього Захід має надати Україні далекобійну зброю.


рф намагається затягнути війну в надії на зменшення західної підтримки України – генерал Годжес

Генерал-лейтенант США у відставці Бен Годжес вважає, що росія хаотично обстрілює цивільну інфраструктуру України, щоб затягнути війну в надії на зменшення Заходом підтримки нашої країни.

29 грудня 2022

17 грудня 2022

12 листопада 2022

16 жовтня 2022

05 жовтня 2022


кремль поспішив розіграти «газову карту» та залишиться ні з чим – Годжес

Керівництво кремля поспішило розіграти «газову карту» у сподіванні змінити підходи ЄС на підтримку України – й попри те, що нинішня зима буде складною, Європа готова поступово позбутися енергетичної залежності від рф.

29 вересня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-