Фукусіма

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

17 травня 2024

07 травня 2024

31 березня 2024


Китай і Японія вперше обговорили скидання води з АЕС у Фукусімі

Делегації Японії та Китаю провели першу робочу зустріч із обговорення проблематики скидання в океан очищеної від радіоактивних елементів води з АЕС «Фукусіма-1», через що Пекін запровадив заборону на експорт японських морепродуктів.

18 березня 2024

15 березня 2024

14 березня 2024

28 лютого 2024


Японія почала четвертий цикл скидання в океан очищеної води з АЕС у Фукусімі

Компанія-оператор пошкодженої АЕС «Фукусіма-1» Tokyo Electric Power Company (TEPCO), після більш як трьох місяців перерви, 28 лютого відновила скидання в океан очищеної від радіоактивних елементів води з атомної електростанції.

07 лютого 2024

26 листопада 2023


Китай і Японія домовились поновити проведення стратегічних діалогів

Міністри закордонних справ Китаю і Японії Ван Ї та Йоко Камікава домовились поновити проведення китайсько-японських стратегічного діалогу, двостороннього діалогу з питань безпеки та регулярних консультацій між дипломатичними відомствами.

20 листопада 2023


Японія завершила третій цикл скидання в океан очищеної води з АЕС у Фукусімі

Компанія-оператор пошкодженої АЕС «Фукусіма-1» Токійська електрична енергетична компанія (TEPCO) повідомила про завершення 20 листопада третього циклу скидання в море очищеної від радіоактивних елементів і розбавленої води з електростанції.

02 листопада 2023

23 жовтня 2023


Японія завершила другий етап скидання в море очищеної води з АЕС у Фукусімі

Оператор АЕС «Фукусіма-1» Токійська електрична енергетична компанія (TEPCO) повідомила про завершення 23 жовтня другого циклу скидання в море очищеної від радіоактивних елементів і розбавленої води з електростанції.

05 жовтня 2023

02 жовтня 2023


В Японії почали приймати заявки на компенсації репутаційної шкоди через воду з «Фукусіма-1»

Компанія-оператор АЕС «Фукусіма-1» Tokyo Electric Power Company (TEPCO) почала приймати заявки на компенсацію репутаційних збитків через скидання в океан очищеної води з пошкодженої атомної станції.

29 вересня 2023

21 вересня 2023


В Японії не виявили підвищення рівня радіації океану поблизу АЕС у Фукусімі

Міністерство охорони навколишнього середовища Японії стверджує, що скидання в океан очищеної води зі зруйнованої АЕС «Фукусіма-1» не привело до підвищення радіоактивного стану морської води поблизу станції.

11 вересня 2023


Японія завершила перший етап скидання очищеної води з АЕС «Фукусіма-1»

Токійська електроенергетична компанія TEPCO, оператор пошкодженої японської АЕС «Фукусіма-1», оголосила про завершення в понеділок першого етапу скидання в океан очищеної від радіоактивних елементів води з атомної електростанції.

09 вересня 2023


МАГАТЕ не виявило підвищення рівня тритію в морській воді біля АЕС у Фукусімі

Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ) проведено аналіз морської води поблизу японської атомної електростанції «Фукусіма-1» і встановлено, що рівень тритію в ній нижчий за допустимий.

05 вересня 2023


Китай відмовився долучитися до моніторингу радіаційного фону океану біля АЕС у Фукусімі – ЗМІ

Китай відхилив пропозицію Японії приєднатися до міжнародної групи з нагляду за моніторингом Японією і Міжнародним агентством з атомної енергії (МАГАТЕ) рівня радіації в очищеній воді, що скидається в океан із пошкодженої АЕС «Фукусіма-1».

04 вересня 2023


Скидання води з АЕС у Фукусімі: Японія відповідає на дзвінки з Китаю записаним повідомленням

Уряд японської столиці Токіо використовує записане повідомлення для відповідей на агресивні телефонні дзвінки з Китаю з протестами проти скидання Японією очищеної води з АЕС «Фукусіма-1», яких за тиждень від початку операції надійшло понад 34 тисячі.

31 серпня 2023


За тиждень з АЕС у Фукусімі в океан скинули близько 3 тисяч тонн очищеної води

За тиждень із пошкодженої японської АЕС «Фукусіма-1» в океан скинули близько 3 тисяч тонн очищеної радіоактивної води. Жодних проблем у роботі обладнання чи надзвичайних ситуацій навколо електростанції не трапилося.

30 серпня 2023

28 серпня 2023


Рівень радіації морської води біля АЕС у Фукусімі нижче допустимої межі – уряд Японії

Рівень радіації морської води поблизу пошкодженої японської атомної електростанції «Фукусіма-1» у зразках, зібраних вперше від початку скидання очищених радіоактивних вод, не перевищує допустимі межі.

27 серпня 2023


Сеул підтвердив, що рівень радіації після скидання води з «Фукусіми» відповідає нормам ВООЗ

Міністерство океанів і рибальства Південної Кореї підтвердило, що рівень радіації у водах поблизу країни залишається значно нижчим за стандарти питної води, визначені Всесвітньою організацією охорони здоров’я після початку скидування Японією у море води з «Фукусіма-1».


Посольство Японії у Пекіні посилило охорону через можливі протести

Посольство Японії у Пекіні посилило охорону й перебуває у стані підвищеної готовності через можливу різку реакцію і протести проти рішення уряду країни розпочати скидання в море очищеної радіоактивної води з пошкодженої атомної електростанції «Фукусіма-1».

25 серпня 2023

24 серпня 2023


Японія почала скидати в море очищену радіоактивну воду з АЕС у Фукусімі

Японія у четвер почала скидати в море очищену радіоактивну воду з пошкодженої атомної електростанції «Фукусіма-1» попри занепокоєння місцевих рибалок і деяких сусідніх країн щодо впливу цього кроку на навколишнє середовище.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-