Едгарс Рінкевичс

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

11 квітня 2024

15 березня 2024

10 березня 2024


Президент Латвії відреагував на заяву Папи Римського: Не можна капітулювати перед злом

Президент Латвії Едгарс Рінкевичс, коментуючи суперечливе висловлювання Папи Римського Франциска щодо переговорів у війні РФ проти України, заявив, що не можна капітулювати перед злом.

22 лютого 2024


Президент Латвії виступає за ухвалення довгострокової програми підтримки України

Президент Латвії Едгарс Рінкевичс, виступаючи на засіданні Сейму, присвяченому другій річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну, заявив про необхідність прийняти довгострокову програму підтримки України.

15 лютого 2024

18 січня 2024

11 січня 2024


Президент Латвії: Час змінити наголоси і говорити про підтримку України до її перемоги над Росією

Президент Латвії Едгарс Рінкевичс вважає, що партнерам час змінити наголоси і говорити про підтримку України до її повної перемоги над Росією, а не "стільки, скільки буде потрібно».

04 січня 2024

02 січня 2024

06 грудня 2023


Україна не повинна зникати з порядку денного - президент Латвії

Президент Латвії Едгарс Рінкевичс прокоментував ситуацію щодо можливого зниження підтримки України з боку країн – союзників, додавши, що недостатня підтримка нашої країни створить в майбутньому проблеми.

25 листопада 2023


Латвія перебуває у трійці найбільших донорів військової допомоги Україні - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі із Президентом Латвії Едгарсом Рінкевичсом зазначив, що Латвія перебуває в трійці найбільших донорів військової допомоги для України за відсотком національного ВВП.

24 листопада 2023


Зеленський і Рінкевичс обговорили посилення ППО на фронті й у прибережній зоні Чорного моря

Президенти України Володимир Зеленський і Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс обговорили посилення української системи протиповітряної оборони на фронті й у прибережній зоні Чорного моря.


Президент Латвії відвідав село Ягідне, де росіяни місяць тримали у підвалі цивільних

Президент Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс розпочав візит до України з відвідин села Ягідне в Чернігівській області, де російські війська під час окупації місяць тримали в підвалі місцевих жителів.

15 листопада 2023

12 листопада 2023

27 вересня 2023


Президент Латвії ініціює посилення кримінальних покарань за злочини проти держбезпеки

Президент Латвії Едгарс Рінкевичс заявив, що підготував і подав на розгляд до Сейму поправки до Кримінального закону, які посилять покарання за злочини проти державної безпеки. Це - перша законодавча ініціатива Рінкевичса на посаді президента.

26 вересня 2023


Латвія готова закрити кордони з Білоруссю та РФ у разі потреби - президент

Президент Латвії Едгарс Рінкевичс на зустрічі в Ризі з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом заявив, що його країна готова вжити необхідних заходів, зокрема закрити кордони з Росією та Білоруссю, у разі потенційних загроз.

21 вересня 2023

20 вересня 2023


Рінкевичс: Допомога Україні перевищила 1,3% ВВП Латвії

Латвійський президент Едгарс Рінкевичс під час виступу на загальних дебатах 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку заявив, що Латвія вже виділила на підтримку України 1,3% свого ВВП. При цьому Україна й надалі потребує всебічної підтримки.

12 липня 2023


Рінкевичс: Латвія «не опустить руки» і продовжить боротися за вступ України до НАТО

Президент Латвії Едгарс Рінкевичс заявив, що попри те, що на саміті НАТО у Вільнюсі не вдалося домовитися про чітку дорожню карту вступу України до альянсу, Латвія "не опустить руки" і продовжить робити все, щоб це сталося в найближчому майбутньому.

13 червня 2023


Захід ще не усвідомив наслідків підриву Каховської ГЕС – глава МЗС Латвії

Новообраний президент Латвії і міністр закордонних справ МЗС Едгарс Рінкевичс вважає, що Захід ще не усвідомив катастрофічних наслідків руйнування греблі Каховської ГЕС для довкілля, економіки та населення України.

31 травня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-