Добровольці

14 липня 2021


Іноземні добровольці просять ухвалити зміни до законодавства щодо громадянства

Іноземні добровольці наполягають на негайному ухваленні змін до українського законодавства для набуття ними українського громадянства. Наразі закон, який вимагає надати довідку про офіційне припинення громадянства країни-агресора, фактично унеможливлює на практиці це реалізувати.

06 квітня 2021

05 квітня 2021

15 березня 2021

14 березня 2021


Марш добровольців пройшов у Дніпрі

У м.Дніпрі понад дві сотні людей пройшлися маршем від Музею АТО до обласної адміністрації. Це — бійці добровольчих батальйонів, військовослужбовці Збройних сил України, волонтери та містяни.


У Нацгвардії відзначили День українського добровольця

З нагоди Дня українського добровольця у підрозділах Національної гвардії України відбулися урочисті заходи, в ході яких було заохочено бійців-добровольців, які сьогодні проходять службу в лавах Національної гвардії України.


Зеленський відзначив добровольців нагородами, 64 з яких – посмертно

З нагоди Дня українського добровольця Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами тих, хто виявив особисту мужність у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.


Україну за роки агресії РФ захищали майже 40 добровольчих батальйонів - командувач ООС

За вісім років збройної агресії з боку Російської Федерації майже 40 добровольчих батальйонів здійснювали захист нашої держави пліч-о-пліч з військовослужбовцями інших військових формувань.


Імена загиблих добровольців можуть з’явитись у «Залі пам'яті»

Міністерство оборони України підтримує ініціативу, щоб в Меморіальному комплексі «Зала пам'яті», яка розташована на території МОУ, поруч з іменами загиблих в боях за Україну героїв регулярних військ і силових структур були також викарбувані імена добровольців.

12 березня 2021

11 березня 2021

14 лютого 2021

04 грудня 2020

28 жовтня 2020

14 жовтня 2020

14 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-