Чорнобильська катастрофа

13 вересня 2023


Пенсії «чорнобильцям» мають виплачуватися у повному обсязі - рішення КСУ

Конституційний суд постановив, що гарантований Законом „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“ № 796 розмір пенсій чорнобильцям має виплачуватися у повному обсязі.

21 липня 2023


Україна вийшла ще з однієї угоди СНД

Україна вийшла з Угоди про соціальний захист і охорону здоров’я громадян, які зазнали впливу радіації в результаті Чорнобильської та інших радіаційних катастроф і аварій, що була укладена в межах СНД.

07 липня 2023


Шмигаль пообіцяв доопрацювати постанову про межі зон, забруднених унаслідок аварії на ЧАЕС

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв доопрацювати проєкт Постанови Кабінету Міністрів про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

06 липня 2023

26 квітня 2023


У роковини Чорнобильської катастрофи СКУ закликав до подальших санкцій проти росії

Світовий конгрес українців (СКУ) разом з українцями по всьому світі вшановує 37-мі роковини Чорнобильської трагедії та пам’ять усіх жертв цієї катастрофи, віддає шану героїчним вогнеборцям і рятувальникам, а також закликає до впровадження подальших санкцій проти рф.


МЗС у річницю Чорнобильської аварії закликало світ до посилення санкцій проти «росатому»

Міністерство закордонних справ України закликає міжнародну спільноту до розширення санкцій стосовно російського сектору атомної енергетики, у тому числі за безпосередню причетність державного концерну «росатом» до злочинів на ЗАЕС.

26 квітня 2022

24 лютого 2022

10 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-