Чорнобильська катастрофа

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

30 квітня 2024


У Парижі українці вшанували жертв Чорнобильської катастрофи у сквері Тараса Шевченка

У сквері Тараса Шевченка у столиці Франції відбулося вшанування жертв аварії на Чорнобильській АЕС, яке вітальним словом розпочав голова Репрезентативного комітету української громади Франції Олег Коваль.

29 квітня 2024


У Британії учні української школи долучилися до вшанування роковин катастрофи на ЧАЕС

У британському місті Мілтон-Кінз під час вшанування роковин Чорнобильської трагедії учні української суботньої школи «Соняшник» представили тематичну виставу про найбільшу техногенну катастрофу в історії людства.

27 квітня 2024

26 квітня 2024


Після окупації ЧАЕС наукові дослідження проводяться на близько 50% території заповідника

До окупації наукові дослідження проводилися на 95% території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, сьогодні збір даних можливий лише на 50% дослідних ділянок.


У річницю катастрофи на ЧАЕС діаспора закликала світ визнати Росію спонсором тероризму

Світовий конгрес українців (СКУ) разом з українцями всього світу та Україною 26 квітня вшановує пам’ять жертв трагедії на Чорнобильській АЕС та ще раз закликає демократичну міжнародну спільноту твердо підтримувати Україну та визнати РФ державою-спонсором тероризму.

25 квітня 2024

23 квітня 2024

05 квітня 2024

22 березня 2024


Для освітян діаспорних шкіл проведуть вебінар про особливості викладання історії України

Освітня референтура Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО) у партнерстві зі Світовою координаційною виховно-освітньою Радою Світового конгресу українців (СКВОР СКУ) запросила освітян діаспорних шкіл на освітній вебінар «Пропусти Чорнобиль крізь серце. Специфіка уроку історії України у школі діаспори».

21 березня 2024

14 грудня 2023

13 вересня 2023


Пенсії «чорнобильцям» мають виплачуватися у повному обсязі - рішення КСУ

Конституційний суд постановив, що гарантований Законом „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“ № 796 розмір пенсій чорнобильцям має виплачуватися у повному обсязі.

21 липня 2023


Україна вийшла ще з однієї угоди СНД

Україна вийшла з Угоди про соціальний захист і охорону здоров’я громадян, які зазнали впливу радіації в результаті Чорнобильської та інших радіаційних катастроф і аварій, що була укладена в межах СНД.

07 липня 2023


Шмигаль пообіцяв доопрацювати постанову про межі зон, забруднених унаслідок аварії на ЧАЕС

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв доопрацювати проєкт Постанови Кабінету Міністрів про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

06 липня 2023

26 квітня 2023


У роковини Чорнобильської катастрофи СКУ закликав до подальших санкцій проти росії

Світовий конгрес українців (СКУ) разом з українцями по всьому світі вшановує 37-мі роковини Чорнобильської трагедії та пам’ять усіх жертв цієї катастрофи, віддає шану героїчним вогнеборцям і рятувальникам, а також закликає до впровадження подальших санкцій проти рф.


МЗС у річницю Чорнобильської аварії закликало світ до посилення санкцій проти «росатому»

Міністерство закордонних справ України закликає міжнародну спільноту до розширення санкцій стосовно російського сектору атомної енергетики, у тому числі за безпосередню причетність державного концерну «росатом» до злочинів на ЗАЕС.

26 квітня 2022

24 лютого 2022

10 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-