Цифрове мовлення

31 грудня 2021

29 жовтня 2021

12 жовтня 2021


Кабмін надав держгарантії для будівництва мультиплексу МХ-7

Кабінет Міністрів надав Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) державні гарантії для забезпечення виконання боргових зобов'язань за кредитом на побудову загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі МХ-7.

24 травня 2021


Multiplex MX-7 забезпечить Україну системою екстреного сповіщення - Потураєв

Створення загальнонаціональної цифрової телемережі МХ-7 повністю не вирішить питання з покриттям тимчасово окупованих територій українським телебаченням. Водночас ця телемережа знову забезпечить Україну системою екстреного сповіщення.

21 квітня 2021


Перебити російське ТБ: на Херсонщини збільшать покриття цифровим сигналом

На території Херсонської області, зокрема її південних районів, що межують з окупованим Кримом, збільшать покриття цифровим сигналом. Це стане можливим після запуску 7 загальнонаціонального мультиплекса (МХ-7).

26 лютого 2021

03 вересня 2020


Мовлення на межі з Кримом і у зоні ООС: поновили шість та видали один новий дозвіл

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розглянула на засіданні 3 вересня заяви ліцензіатів щодо видачі дозволів на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення та вирішила їх задовольнити.

20 серпня 2020


Нацрада поновила тимчасові дозволи трьом мовникам

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення ще на рік продовжила термін дії дозволів на тимчасове мовлення трьом ліцензіатам, а також внесла зміни у дозволи на тимчасове мовлення ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України».

01 лютого 2020


Cупутниковий сигнал можуть закодувати ще 10 українських телеканалів - ЗМІ

Десять українських телеканалів, які не входять до медіагруп, найближчим часом можуть закодувати свій супутниковий сигнал. Серед них такі телеканали: MusicBox, Xsport, "Трофей", "Терра", "Наука", "Фауна", "Кус-Кус", "36.6", "Дача" та "Епоха".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-