Боднар

07 вересня 2023


Україна не має підтвердження, що «зернову угоду» між РФ, Туреччиною і Катаром реалізують - посол

Україна наразі не має підтвердження, що запронована Росією тристороння угода з Туреччиною і Катаром про відправлення 1 млн тонн зерна до найбідніших країн буде реалізована.

28 липня 2023


Виставка IDEF є важливим елементом презентації України під час війни - посол Боднар

Представлення продукції оборонних компаній України на IDEF -2023 відкрило нові перспективи постачання, спільного виробництва створення нових видів озброєнь, зокрема в співпраці з турецькими компаніями.

20 липня 2023


Туреччина грає роль медіатора щодо звільнення українських військовополонених — посол Боднар

Питання звільнення українських військовополонених постійно перебуває на порядку денному українсько-турецьких відносин, Туреччина позитивно відгукується на звернення України і діє конструктивно.

19 липня 2023

11 липня 2023

18 травня 2023


Посол застеріг від поділу турецьких політиків на прозахідних і просхідних - тут своє «лекало демократії»

Посол України в Туреччині Василь Боднар застерігає від поділу турецьких політиків на прозахідних і просхідних або на лібералів і консерваторів, оскільки це не враховує східних особливостей.

25 квітня 2023

21 квітня 2023


Блокування росією «зернового коридору» фіксують документально – посол в Туреччині

Дії росії щодо блокування інспекцій суден, які прямують "зерновим коридором", фіксуються і секретаріатом Спільного координаційного центру, і українською стороною як юридичні докази одного із злочинів рф у війні проти України.

14 квітня 2023

31 березня 2023

30 березня 2023


Повернення полонених: посол України в Туреччині розповів про пошук «точок дотику» з рф

Діалог за посередництва Туреччини щодо створення гуманітарного коридору для повернення в Україну із росії військовополонених та викрадених цивільних осіб не має поки що “конкретної рамки”, але триває пошук “точок дотику”.

24 січня 2023


Посол України розповів про підготовку саміту ЄС у Стамбулі до річниці вторгнення рф

На саміт ЄС з нагоди річниці активної фази російсько-української війни, який відбудеться 22 лютого у Стамбулі, окрім  глобальної і регіональної безпеки, будуть винесені і питання європейської інтеграції країн регіону. 

28 липня 2022

08 червня 2022


Реакції ОЧЕС на вимогу України виключити рф не було - посол Боднар

У перші дні повномасштабної війни Україна на засіданні старших посадових осіб Організації Чорноморського економічного співробітництва порушувала питання виключення росії з Організації, але належної реакції не було.

08 квітня 2022


Наспіх навчені сирійські бойовики не готові до умов ведення війни в Україні - Боднар

З метою досягнення результатів у війні росія здійснює передислокацію та залучає до свого війська тисячі малопідготовлених військових, у т.ч. сирійських бойовиків. З 400 сирійських бойовиків половина кудись втекла, бо не готові до умов ведення у війні в Україні.

27 березня 2022

19 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-