Банкова

31 серпня 2019

07 серпня 2019

01 серпня 2019

Звільнення "політв’язнів" в Україні: активісти вимагали зустрічі із Зеленським

Представники громадської організації "Комітет визволення політв'язнів" провели біля Офісу Президента у четвер акцію з вимогою зустрічі з главою держави Володимиром Зеленським для розв'язання питання про звільнення політв’язнів в Україні.

17 липня 2019

Офіс Президента ініціює створення Ради з питань свободи слова

Офіс Президента України ініціює створення Ради з питань свободи слова при Президентові України, яка допомагатиме фіксувати та усувати загрози для свободи слова, прояви цензури та захищатиме права журналістів.

21 червня 2019

19 червня 2019

На Банковій прокоментували висновки Міжнародної слідчої групи щодо MH17

Президент Володимир Зеленський розраховує, що на лаві підсудних міжнародного трибуналу опиняться не лише ті, кого визнала причетними до збиття літака Малайзійських авіаліній МН17 Міжнародна слідча група і кому СБУ оголосила підозру, а й усі винні у вбивствах безневинних дітей, жінок і чоловіків.

17 червня 2019

14 червня 2019

Судова реформа провалилася – заступник глави АП

В Адміністрації Президента занепокоєні ситуацією, що складається останнім часом у зв’язку з проголошенням різними судовими інстанціями (зокрема «реформованими») рішень, що, на думку юристів, не ґрунтуються на вимогах Конституції та закону.

На Банковій пропонують замінити формулу "Роттердам+" на "Роттердам-"

Команда Президента Володимира Зеленського розробила законопроект щодо зміни формули закупівлі вугілля з "Роттердам+" на "Роттердам-", а також відтермінування запровадження ринку електроенергії на один рік.

13 червня 2019

12 червня 2019

11 червня 2019

На Банковій придумали, як збалансувати коментарі на офіційній сторінці у FB

Запрошення прихильників глави держави Володимира Зеленського приєднатися до офіційної сторінки Адміністрації Президента у Facebook є логічним кроком задля вирівнювання балансу думок у коментарях на сторінці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-