Айвазовська

16 лютого 2022

02 листопада 2021


ОПОРА заявляє про погрози з Харкова

До офісу всеукраїнської громадянської мережі ОПОРА, спостерігачі якої встановили невідповідності у дев'яти протоколах одного з районів Харкова, дзвонили з погрозами.

29 жовтня 2021


Довибори у Раду: ОПОРА назвала головні порушення під час кампанії

Основними порушеннями під час виборчого процесу на проміжних виборах народних депутатів в одномандатних виборчих округах № 184 (Херсонська область) та № 197 (Черкаська область) є використання адмінресурсу, події з ознаками підкупу виборців та реєстрація кандидатів-двійників.

13 липня 2021

23 березня 2021

17 грудня 2020

06 грудня 2020

23 листопада 2020


Айвазовська розповіла про значне використання чорного піару у другому турі виборів

Виборча кампанія до повторного голосування в 11 громадах, яке пройшло 22 листопада, відбувалася в умовах активної конкурентності із залученням національних засобів масової інформації та політиків всеукраїнського рівня для здійснення агітації.

16 листопада 2020

26 жовтня 2020


ОПОРА: На місцевих виборах 44% кандидатів - жінки

Представництво жінок у списках кандидатів на місцевих виборах становить 44%, є всі перспективи, що наступний склад органів місцевого самоврядування матиме більш репрезентативну гендерну форму.


ОПОРА не має даних, що на певних дільницях вибори можуть визнати недійсними

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА наразі не зафіксували даних, які могли би надалі призвести до скасування результатів місцевих виборів чи визнання їх недійсними на певних виборчих дільницях.


Тренінги й комунікація: ОПОРА відзначила високу активність ЦВК на місцевих виборах

У громадянській мережі ОПОРА відзначають високу активність Центральної виборчої комісії щодо просвіти та комунікації з виборцями, а також стосовно підготовки членів виборчих комісій.

23 жовтня 2020

13 жовтня 2020


Опитування на дільницях у день голосування не матиме законних підстав – Айвазовська

Законних підстав для проведення опитування громадян у день місцевих виборів на виборчих дільницях немає, а якщо опитування відбуватиметься на вулиці - це також не матиме юридичних наслідків.

02 жовтня 2020


ОПОРА планує збільшити кількість спостерігачів на дільницях, де масово змінювали виборчу адресу

Громадська мережа ОПОРА планує збільшити кількість своїх спостерігачів на місцевих виборах на дільницях, де зафіксовано масштабну зміну громадянами виборчої адреси, й просить Національну поліцію також посилити там свій кадровий резерв.

23 липня 2020


Айвазовська: Вперше в історії України гендерна квота на виборах - реально захищена

Гендерна квота цьогоріч вперше в історії України є реально захищеною на місцевих виборах, адже серед вимог до виборчого списку є врахування 40-відсоткової пропорції представництва різних статей.

21 травня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-