У Німеччині через бомбу часів Другої світової евакуювали близько 30 000 людей
Про це повідомляє dpa із посиланням на заяву місцевої поліції, передає Укрінформ.
За словами речника поліції, 1800-кілограмову бомбу планують знешкодити пізніше сьогодні, зараз перевіряють, чи всі мешканці залишили зону евакуації.
Бомбу HC-4000 знайшли під час будівельних робіт у східній частині міста, яке розташоване приблизно за 40 кілометрів від Штутгарта.
За словами офіційних осіб, у бомбі близько 1350 кілограмів вибухової речовини.
Хоч у п’ятницю міська влада заявила, що бомба не становить «безпосередньої небезпеки для населення», у місті створили заборонену зону радіусом 1,5 кілометра, поки пожежники, поліція та фахівці-вибухотехніки готуються до знешкодження бомби.
Як повідомляв Укрінформ, у листопаді минулого року у німецькому Нюрнберзі через виявлену авіаційну бомбу часів Другої світової війни довелось евакуювати 21 тисячу осіб.